×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. janvāris, 2013
Drukāt

Vai Magoņa kungs sev izteiks rājienu?


Foto - LETAFoto - LETA

Diennaktī ir tikai 24 stundas. No tām ne mazāk par astoņām nepieciešams miegam, fizisko un sadzīves vajadzību nokārtošanai, tātad darbam pie vislabākās gribas nav iespējams atlicināt vairāk par 16 stundām diennaktī, t. i., divus oficiālos darba laikus (katru astoņas stundas ilgu).

 

Tātad, ja kāds darbonis vienlaikus “strādā” trīs amatos, tad vai nu vismaz viens no šiem amatiem, ja ne abi, ir lieks un nevajadzīgs, vai arī “darbonis” ne fiziski, ne garīgi nav spējīgs produktīvi strādāt katrā no tiem. Attiecībā uz Magoņa kunga ieņemamajiem amatiem, nesaprotu: kādā veidā ”Latvijas dzelzceļa” prezidents Magoņa kungs rakstiski izteiks rājienu vai samazinās prēmiju viceprezidentam Magoņa kungam, bet tas savukārt valdes priekšsēdētājam Magoņa kungam par kādu pieļautu neizdarību vai kļūdu? Kādā veidā viņi cits citu prēmēs, tas ir vieglāk saprotams.
Vēl tikai daži jautājumi. Vai Magoņa kungam nebūtu jāuzņemas vismaz daļēja atbildība par izjaukto vilcienu iepirkumu, par noplēsto Rīgas–Ērgļu dzelzceļa līniju, par neapmierinošo pasažieru apkalpošanu ”Latvijas dzelzceļā”?

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+