Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. oktobris, 2014
Drukāt

Radiostacijām būs jānodrošina vairāk vietējā satura

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija vakar nolēma nodot Saeimai izskatīšanai galīgajā lasījumā grozījumus Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā (EPLL), kas paredz radiostacijām, kurām puse satura ir latviešu valodā, pilnībā pāriet uz valsts valodu, 90% no kopējā raidlaika radiostacijās nodrošināt pašu veidotus autorraidījumus, kā arī tiesības Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļiem iekļūt raidorganizāciju telpās.

EPLL likuma grozījumos pēc NEPLP ierosinājuma vakar tika veiktas izmaiņas, proti, līdzšinējās normas vietā, kas paredzēja, ka radio programmā paša radio veidotajiem raidījumiem jāaizņem ne mazāk kā 80% no raidlaika kopapjoma nedēļas laikā, šo skaitli palielināt līdz 90%.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+