Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
5. novembris, 2012
Drukāt

Vairums jauniešu internetu izmanto, lai sazinātos sociālajos tīklos

Foto - LETAFoto - LETA

Lielākā daļa jauniešu vecumā no 15 līdz 17 gadiem izmanto internetu, lai sazinātos sociālajos tīklos – šādiem mērķiem pagājušajā gadā internetu izmantoa 93,1% puišu un 94,3% meiteņu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotā informācija.

Otra populārākā nodarbe jauniešiem internetā ir telefona sarunas un video zvani, šādiem mērķiem internetu izmanto 76,3% puišu un 77,2% meiteņu. Jaunieši – 65,6% puišu un 75,4% meiteņu -, aktīvi internetu izmanto informācijas meklēšanai, lai mācītos. Tāpat internetā viņi meklē informāciju par izglītības piedāvājumiem, kā arī lasa ziņas, avīzes vai žurnālus internetā.

Jaunieši internetā arī bieži meklē informāciju, kas saistīta ar veselību, un lieto internetbanku. Gandrīz desmitā daļa jauniešu internetu izmanto arī, lai tiešsaistē veiktu pirkumus.

Lai arī jaunieši ir aktīvi un gandrīz katrs piektais lasa vai izvieto viedokļus par pilsoniskām vai politiskām problēmām dažādās mājaslapās, tomēr mazāk kā katrs desmitais piedalās tiešsaistes konsultācijās vai balsošanā, lai izteiktu savu viedokli par pilsoniskām vai politiskām problēmām.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+