×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. augusts, 2012
Drukāt

Vairums “Lady Gaga” tvitera sekotāju ir viltus konti

Foto - LETAFoto - LETA

Vairums amerikāņu dziedātājas “Lady Gaga” tvitera sekotāju nav īsti, bet gan viltus konti, liecina sociālo mediju kompānijas “Status People” veiktais pētījums.

“Lady Gaga” lepojas ar 29 miljoniem sekotāju, kas ir lielākais tvitera sekotāju skaits kādai sabiedriskai personai. Pēc mārketinga ekspertu aplēsēm, tviteris dziedātājai nodrošinājis ienākumus 30 miljonu ASV dolāru apmērā.

Taču “Status People” veiktā pētījumā secināts, ka 70% no dziedātājas tvitera sekotājiem varētu būt viltus konti, kas radīti ar inficētu datoru palīdzību.

“Status People” sadalījis tvitera kontus trīs kategorijās – viltus, neaktīvs un labs.

“Viltus konts tiek izveidots, lai sekotu cilvēkiem vai izsūtītu spamu. Tam parasti nav sekotāju, bet tas seko lielam skaitam cilvēku,” laikrakstam “Guardian” skaidroja “Status People” izpilddirektors Robs Volers.

“Neaktīvs konts ir tāds, kurā kādu laiku nav notikusi nekāda aktivitāte. Tie var būt īsti cilvēki, bet mēs viņus varētu raksturot kā informācijas patērētājus, nevis informācijas izplatītājus. Pārējie atlikušie ir labie konti,” skaidroja Volers.

Savukārt laikraksts “The New York Times” norāda, ka tvitera sekotājus ir iespējams iegādāties internetā, lai veicinātu sabiedriskas personas vai kompānijas popularitāti.

Kaut arī nav nekādu pierādījumu, kas apliecinātu, ka “Lady Gaga” iegādājusies lielu daļu no saviem sekotājiem, “Status People” analizējuši dziedātājas pēdējos 100 000 sekotāju, atklājot, ka tikai 29% no tiem var tikt iekļauti “labo kontu” kategorijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+