Latvijā
Novados

Vakar ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki0

Foto – LETA

Vakar,18. jūnijā, ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar plkst. 13.24 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies ražošanas ēkā. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka vienstāvu ražošanas ēkā, hidrauliskās preses ventilācijas šahtā, deg skaidas 20m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks.

Plkst. 15.07 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Šonakt plkst. 3.42 VUGD saņēma izsaukumu uz Mārupi, kur dega vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg vieglā automašīnā 3m2 platībā. Cenšoties apdzēst liesmas paša spēkiem, ugunsgrēkā cieta viens cilvēks. Plkst. 4.53 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, uz ieslēgtas plīts atstāts piededzis ēdiens, elektrosadales skapis, gulšņu kaudze, komposta kaudze, deviņos gadījumos – sausā zāle, kūdra, meža zemsedze, vieglā automašīna, kravas automašīna, dārza māja, divi šķūņi, saimniecības ēka.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 61 izsaukumus – 37 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv