Laukos
Piensaimniecība

Valdlaučos atver veikalu un konditoreju “top!”0

Šodien Valdlaučos, Atpūtas ielā 5 atvērts veikals “top!”,400 m2 platībā, kura izveidē investēts vairāk nekā miljons eiro, informē uzņēmumā.

Veikala platība ir 400 m2. Jaunajā veikalā strādās 20 darbinieki, tostarp arī divi konditori. Klientu ērtībām pie ēkas izbūvēta arī autostāvvieta.

“Īpašumā, kur kādreiz atradās veikals, bet ilgstoši nebija piedzīvota lielāka cilvēku rosība, tika veikti vērienīgi rekonstrukcijas darbi. Pielāgojot ēku klientu un darbinieku ērtībām, tā tika pilnībā pārbūvēta saskaņā ar arhitektu izstrādāto projektu. Esam izveidojuši arī konditoreju, kurā vietējie “top!” meistari piedāvās pircējiem uz vietas gatavotus gardumus. Gandarījums, ka pēc liela ieguldītā darba Jaunajā gadā vietējos iedzīvotājus varam iepriecināt gan ar sakoptu apkārtējo vidi, gan tuvāk mājām esošu pārtikas veikalu,” atzina AS “LPB” tirdzniecības direktore Vineta Priedniece.

Šogad šis ir pirmais jaunatvērtais veikals “top!”, bet pērn tika atvērti 44, kopskaitā veidojot 272 veikalus “top!” visā Latvijā.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā.

Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 150 “top!” un 122 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

LA.lv