Mobilā versija
+1.7°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
2. februāris, 2015
Drukāt

Valkā vasarā notiks starptautiska mākslas un kultūras biennāle

Foto: valka.lvFoto: valka.lv

No 1. maija līdz 30. septembrim Valkas kultūras nama izstāžu zālēs norisināsies Starptautiskā mākslas un kultūras biennāle “Dzīve”, kuras gaitā atklās apjomīgu laikmetīgās mākslas izstādi “Es zinu, jūs, pusvientulīgie garā”.

Kā aģentūru LETA informēja Valkas novada domes Izglītības un kultūras daļas vadītājs, biennāles kurators Aivars Ikšelis, izstāžu kompozīcija būs veidota kā pētījums, kuru pamata tēma – aktualizēt latviešu literātu un politiķu Raiņa un Aspazijas biogrāfijas metus, viņu personības un ieguldījumu kultūrā, būvējot vai nojaucot robežas starp izdomājumiem un īstenību.

Šajā starptautiskajā izstāžu kopīgajā projektā piedalīsies mākslinieki no Igaunijas, Lietuvas, Francijas, Krievijas, Ungārijas un Latvijas, kuri izstādes pētījumu tēmas atklās ar gleznu, grafiku, porcelāna darbu, tērpu ekspozīciju un instalāciju palīdzību.

Plašā ekspozīcija un katra mākslinieka individuālās pasaules redzējums, atklājot tēmu, parādīs mākslas neierobežotās iespējas.

Pievienot komentāru

Esmu pārrakstījis kā Čehovu, tā Šekspīru. Saruna ar Regnāru Vaivaru (5)Jaunnedēļ 27. februārī Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē pirmizrādi piedzīvos izrāde "Lidojošais Travolta” Regnāra Vaivara režijā - stāsts par latviešu bailēm izrauties no sev ierastās vides, kā sacīts teātra izrādes pieteikumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+