×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
27. jūlijs, 2012
Drukāt

Valmiera sauc mājās savējos

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

BK “Valmiera” jaunās sezonas sastāva komplektācijas stūrakmenņi ir savējno valmieriešu saukšanā mājās un tās procesā jau ir pirmie rezultāti – komandā atgriežas Jānis Kaufmanis un Kalvis Krūmiņš.

Kaufmanis iepriekšejā sezonā bija “VEF Rīga” komandā, taču smagas ceļgala traumas dēļ lielāko tās daļu palika starp skatītājiem. Savukārt Kalvis Krūmiņš no BK “Jelgava” atgriežas Valmnierā kopā ar savu tēvu, BK “Valmniera” galveno treneri Vari Krūmiņu.

“Esmu priecīgs, ka atgriežos Valmierā un ar nepacietību gaidu sezonas sākumu. Iepriekšējā sezona man nebija visai veiksmīga, tāpēc to vēlos ātrāk aizmirst. Esmu izsalcis pēc basketbola un domāju, ka Valmierā spēšu atgūt spēļu garšu. Treneris man ir labi zināms, tāpat kā lielākā daļa spēlētāju. Nevaru sagaidīt, kad sāksim kopā visi strādāt. Valmieras līdzjutēju un pilno tribīņu priekšā vienmēr bijis prieks spēlēt un zinu, ka tā būs arī šosezon!,” savu atgriešanos Valmierā komentējis Jānis Kaufmanis.

Vidzmenieki gatavošanos jaunajai sezonai sāks 1. augustā un šis datums ir kā termiņš, kad komandas sastāva komplektācijai pamata vilcienos jābūt pabeigtai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+