×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
27. decembris, 2017
Drukāt

Valmieras teātris apbalvos gada labākos māksliniekus (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 29. decembrī, notiks ikgadējā Valmieras teātra apbalvošanas ceremonija, kurā sveiks labākos pagājušās sezonas māksliniekus, LA.lv uzzināja teātrī.

Apbalvošana notiks pēc Valmieras teātra gadumijas koncerta “Latviešu romantiķi”, kurā piedalās Valmieras teātra aktieri, Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestris, pie klavierēm – profesors Ventis Zilberts. Koncertu iespējams noklausīties arī vēl 27. un 28.decembrī.

Šīs gadumijas koncerta izejas punkts ir dzeja – mīlas lirika, kuras saplūsme ar melodiju 19./20.gs. mijā radījusi vienu no skaistākajiem akadēmiskās kamermūzikas žanriem – solodziesmu. Koncerta programmā iekļautās dziesmas ir tapušas dažādos laikmetos, bet to melodijas un dzeja glabā jaunības trauksmi, šaubas, prieku, cerības, bet visam pāri – ticību mīlestības spēkam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Prieks, ka Valmiera uzceļ savu teātri, kuru vēl pašlaik spēj uzturēt tradīcijām bagātu. Jauki, ka plakāts ir klasisks un stāsta par tradīcijās veidotu pasākumu, veltītu klasicisma laikmetam.
    Vienmēr iepriecina province, kura spēj izveidot savu pilsētu, izturēt novadam raksturīgu dzīvesveidu un saprot, kas no kura nācis.

Draugiem Facebook Twitter Google+