Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
20. februāris, 2014
Drukāt

Valsts prezidents mudina satiksmes ministru sakārtot reģionālos ceļus

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš (no kreisās) un satiksmes ministrs Anrijs Matīss tikšanās laikā Melngalvju namā.

Valsts prezidents Andris Bērziņš ceturtdien tikšanās laikā ar satiksmes ministru Anriju Matīsu (V) norādījis uz nepieciešamību sakārtot reģionālo ceļu tīklu, kas saskaņā ar iedzīvotāju sūdzībām ir visai bēdīgā stāvokli, par tikšanās laikā pārrunāto portālu “LA.lv” informēja Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā.

Valsts prezidents uzsvēris, ka, tiekoties ar iedzīvotājiem Latvijas pilsētās un novados, viens no būtiskākajiem pārrunātajiem jautājumiem ir reģionālie autoceļi. Iedzīvotāji vēlas redzēt sakārtotu autoceļu tīklu, kas tiem ļautu bez raizēm nokļūt no mājām līdz novada centram.

Bērziņš īpaši akcentējis gadījumus, kad ceļu segums un nestspēja neļauj ceļus izmantot noteiktos laika apstākļos ražojošiem uzņēmumiem, kam tas ir būtiski preču regulāram apgrozījumam.

Viens no būtiskākajiem jautājumiem, kas šobrīd uztrauc Limbažu novada iedzīvotājus, ir nepieciešamība pabeigt autoceļa Dūči–Limbaži rekonstrukciju. Par šo jautājumu Valsts prezidentu reģionālās vizītes laikā uzrunāja visās Limbažu auditorijās – skolā, tiekoties ar iedzīvotājiem un deputātiem.

Šī ceļa garums ir gandrīz 27 kilometri, un nesakārtots ir palicis pēdējais posms 7,8 kilometru garumā, kas būtiski apgrūtina Skultes iedzīvotāju nokļūšanu novada centrā. Tādēļ Limbažu novada deputāti aicināja Bērziņu paust arī savu viedokli autoceļu sakārtošanas jautājumā, kas ir primāri nozīmīgs iedzīvotājiem.

Matīss uzsvēris: tiklīdz būs piemēroti laika apstākļi, tiks strādāts pie šo posmu sakārtošanas. Viņš norādījis, ka kopumā šogad uz ceļiem plānots izdarīt vairāk nekā tas bija iespējams pēdējo gadu laikā – plānots sakārtot ap 1000 kilometru dažāda veida ceļu seguma. Tāpat viņš sacījis, ka aicinās valdību nostiprināt ilgtermiņa plānu ceļu būvē, to saistot ar noteikta apjoma budžeta līdzekļiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+