Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
1. maijs, 2016
Drukāt

Valsts prezidents sveic pareizticīgos Lieldienās (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis apsveicis Latvijas pareizticīgos Lieldienās, informē Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.

“Lai prieks par Kristus augšāmcelšanos izgaismo ikvienu sirdi,” vēl prezidents.

Vējonis novēl šajā dienā piedzīvot patiesu prieku un jaunu spēku, kas dod iedvesmu svētīgiem darbiem.

“Veroties pretī saules stariem un raugoties dzīvās radības gavilēs, pavadīsim laiku kopā ar saviem tuvākajiem. Sacīsim labus vārdus un izstarosim labestību,” teikts apsveikumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Pareizticīgo baznīca ir Krievijas valsts reliģija ar valstiskām, diplomātiskām funkcijām. Latvijas pareizticīgo baznīca tikai formāli ir no tās atdalījusies (lai varētu iegūt īpašumus). Sveikt okupantus?!
    Kristīgā reliģija vispār ir Romas impērijas pasaules iekarošanas instruments – paverdzināšanas ideoloģija. Suverēnas valsts prezidentam pieklātos cienīt vismaz savas valsts Satversmi, tās 99. pantu, kas paģēr reliģiju turēt privātajā sfērā, atdalītu no valsts!

  2. galvenaa teema valsts valoda …..citas neatzziiida

  3. Valsts prezidents apsveic Atbildēt

    ….. bet vai tas bija valsts valodā?

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+