×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
14. novembris, 2014
Drukāt

Valsts simbolu zaimojošo plakātu atbalstījusī skolotāja iesniedz atlūgumu (9)

sarkanbaltsarkans_leta

Valsts simbolu zaimojošo plakātu atbalstījusī Rīgas 40.vidusskolas sākumskolas skolotāja Tatjana Arseņjeva iesniegusi atlūgumu, aģentūrai BNS apstiprināja skolas direktore Jeļena Vediščeva.

Arseņjeva ievērību izpelnījās ar sociālajos tīklos veiktu atzīmi, ka viņai patīk plakāts, ko Drošības policija (DP) vērtē lietas ietvaros par valsts simbola zaimošanu.

Direktore norādīja, ka Arseņjeva ir iesniegusi atlūgumu un darbu pametīs 19.novembrī.

Pašu atgadījumu Vediščeva komentēt nevēlējās, vien norādot, ka sabiedrībai ir jāpievērš lielāka uzmanība drošībai sociālajos tīklos. Skolas direktore arī sacīja, ka vairākkārt pārrunājusi konkrēto atgadījumu ar pasniedzēju.

Jau ziņots, ka DP 11.novembrī sāka pārbaudi par valsts simbola iespējamu zaimošanu, lai noskaidrotu, vai, izveidojot un publicējot sociālajos tīklos attēlu, kurā sarkanbaltsarkanas krāsas simbolu nēsāšana laikaposmā no 11. līdz 18.novembrim nodēvēta par lipīgu sērgu, nav pieļauts pārkāpums. Attēlā, kas publiskots sociālajos tīklos “Facebook” un “Twitter”, krievu valodā bija rakstīts: “Nēsātāji, atcerieties par personīgo higiēnu! Sērgas izplatība no 11. līdz 18.novembrim!”

Iepriekš Vediščeva teica, ka vēlas zināt DP vērtējumu šim plakātam. Skaidrojot skolotājas rīcības motīvus, direktore norādīja, ka Arseņjeva neatceroties tieši šo plakātu un, visticamāk, “Like” ielikusi neapzināti, domādama, ka tas ir saistīts ar vīrusa slimību. “Viņa teica, ka viņa “Like” liek mehāniski,” paskaidrojumā rakstīto atstāstīja direktore.

Paskaidrojumus no direktores un skolotājas ieguvis arī Izglītības kvalitātes valsts dienests, pastāstīja dienesta Uzraudzības departamenta direktora vietnieks Maksims Platonovs. Rezultāti varētu būt zināmi nākamajā nedēļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. … Atlugums … tatad meginajums izvairities no vajadziga soda … ka ari sanemts labak atmaksats darbs … RD pasparne no lidzigi domajosiem… vai?

  2. Tik nepamatotu aizbildinājumu no skolotāja mutes neklātos dzirdēt! Skolotājs (!) taču ir tas, kurš domā pats un māca domāt bērniem…

  3. Kas tas par skolotāju, kurš kaut ko dara neapzināti. Tāda rīcība būtu attaisnojama, ja tas tiktu veikts miegā, vai esot smagi slimam – murgojot.

  4. es atbalstu skolotaaju simbolu ir jaanopelna nevis jaunieshu depoteeshanu projaam no savas zemes kur ir taa dzimtene labaa kur jaunatne spiesta kaartaa aizbrauc no savas dzimtenes kur ir taa miiljaa dzimtene latvija senchi neciinaajaas par taadu briiviibu kaada tagad ira mees nenoveerteejam aizgaajushos a priecaajamies pa to siiko simbolu kura veel turas kaa asins piliens bet ta muus jau ir okupeejushi amerekosi tai skaitaa pidofili aug kaa seenes peec lietus luuk kaads ir layvijas simbols netiirs kur nav kaartiibas latvijaa

  5. Kā var likt ”Like” pat neapskatot kas tur ir?

  6. Ko skolotāja Arseņjeva pauda skolēniem iesniedzot atlūgumu? Ne jau nu lojalitāti Latvijai!

  7. Lai nedezd muļķības! Atzīmes tāda atpalikusī arī liek mehāniski? Savas rīcības atbildību tik vienkārši atcelt nevar.

  8. viņa savu naida sēklu ir iesējusi , naida cēlējs ir jāsoda.

Draugiem Facebook Twitter Google+