×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
21. decembris, 2012
Drukāt

Vanags: šis ir bijis izturības gads

vanags_janis2112

Latvijai 2012.gads ir bijis izturības gads, piektdien intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Latvijas Luterāņu baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.

“Mēs esam bijuši nolikti tādā situācijā, kad daudz kas ir bijis jāiztur. Daudz kas ir bijis jāierobežo, jāsamazina tā pēda, ar kādu mēs uz zemes stāvam. Tas nav bijis viegli, bet kas mūs nenogalina, dara stiprākus,” sacīja Vanags.

Lielākās problēmas, ar ko cilvēki pašlaik saskaras, pēc Vanaga novērojumiem, ir naudas trūkums, grūtības tikt galā ar sadzīvi, kam nereti seko arī depresija.

Tomēr mācītājs uzskata, ka daudzi šogad ir guvuši pārliecību – ja varējām izturēt šo gadu un šos apstākļus, tad priekšā vēl ir daudz skaistu iespēju.

“Daudz kas ir atkarīgs no mūsu iekšējā noskaņojuma – vai mēs redzam cerību priekšā vai nē. Mēdz teikt, ka šobrīd mums stāsta par ekonomikas izaugsmi, makroekonomiskajiem rādītājiem, bet mēs to nejūtam savā ikdienas dzīvē. Bet ja ir cerība, ka mēs to jutīsim – varbūt šobrīd vēl ne, bet ja redzam, ka visa valsts vai ekonomika virzās pareizajā virzienā -, tad tas dod cerību un to vajadzētu novērtēt,” sacīja Vanags.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+