Vaņins debitē Eiropas līgā, “Sion” uzvar 0

Latvijas futbola vārtsargs Andris Vaņins ceturtdien palīdzēja Šveices vienībai “Sion” ar uzvaru sākt UEFA Eiropas līgas apakšgrupu turnīru, ar 2:1 (1:0) savā laukumā pārspējot Krievijas klubu Kazaņas “Rubin”.
“Sion” komandu jau 11.minūtē vadībā izvirzīja Musa Konate no Senegālas, tomēr 65.minūtē visiem izlīdzinājumu panāca Maksims Kanuņņikovs.
Savukārt 82.minūtē Konate “Sion” vienībai izrāva uzvaru.
Kā ierasts, Vaņins laukumā aizvadīja visas 90 minūtes.
Kā zināms, “Sion” vienība vietu UEFA Eiropas līgas pamatturnīrā ieguva šovasar, kad izcīnīja Šveices kausu. Vaņinam šī ir debija UEFA Eiropas līgas pamatturnīrā.
Citā B apakšgrupas pirmās kārtas spēlē ceturtdien pazīstamā Anglijas premjerlīgas vienība “Liverpool” izbraukumā cīnījās 1:1 (0:0) ar Bordo “Girondins” no Francijas. Vispirms “Liverpool” vadībā izvirzīja Adams Lalana, bet izlīdzinājumu 81.minūtē panāca brazīlietis Žusije.
Pēc divu apļu grupu turnīra izslēgšanas cīņās iekļūs katras grupas divas labākās komandas, kur tām pievienosies arī UEFA Čempionu līgas apakšgrupu trešās vietas ieguvējas.
UEFA Eiropas līgas fināls nākamā gada 18.maijā notiks Šveices pilsētā Bāzelē.