Veide uzvar divus Eiropas čempionāta posmus 0

Latvijas BMX riteņbraucējs Rihards Veide sestdien un svētdien izcīnīja uzvaru Eiropas čempionāta devītā un desmitā posma sacensībās Itālijas galvaspilsētā Romā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

No pārējiem Latvijas sportistiem Elites grupā svētdien Edžus Treimanis finālbraucienā ieņēma otro pozīciju. Viesturs Morozs tikmēr savā ceturtdaļfinālā ierindojās piektajā vietā, Toms Mankus un Kristers Lejiņš savos astotdaļfinālos ieņēma astoto pozīciju, bet Klāvs Lisovskis un Kristers Taims nepārvarēja jau priekšbraucienu kārtu.

Junioru konkurencē Roberts Bāriņš savā ceturtdaļfināla braucienā izcīnīja septīto vietu, bet Gustavs Pētersīlis un Edgars Bingelis netika tālāk par priekšbraucieniem.

Tikmēr “Challenge” sacensībās no Latvijas sportistiem augstvērtīgāko rezultātu sasniedza Filips Krists Rozītis un Kristaps Ezītis, kuri izcīnīja otro vietu attiecīgi 11 līdz 12 gadus vecu zēnu grupā un 15 līdz 16 gadus vecu zēnu grupā.

Savukārt “Challenge” sacensībās 25 līdz 39 gadus veciem vīriešiem Gundars Osis izcīnīja otro pozīciju.