Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. janvāris, 2015
Drukāt

Veiks Rīgas “ātrās palīdzības” auto ārkārtas pārbaudi

Foto-LETAFoto-LETA

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktors Armands Ploriņš uzdevis Rīgas reģionālā centra vadībai nekavējoties veikt pārbaudi par sociālajos tīklos publicēto informāciju saistībā ar iespējamām operatīvo transportlīdzekļu tehniskajām problēmām Rīgas reģionā, kā arī veikt visu ikdienā izmantojamo brigāžu mašīnu ārpuskārtas pārbaudes, portālam LA.lv pavēstīja NMPD komunikācijas speciāliste Ilze Bukša.

Sociālajos tīklos šonedēļ tika izplatītas fotogrāfijas, kurās, kā nojaušams, bija redzama NMPD mašīna ar saplēstiem sēdekļiem un arī citādi nolaistā izskatā, taču nebija precizēts, kurai NMPD nodaļai šis auto pieder un vai citādi tas bijis tehniskā kārtībā.

“NMPD ir kārtība, kā gan brigādes, gan citas iesaistītas struktūrvienību rīkojas, ja dežūras laikā operatīvajam transportlīdzeklim tiek konstatētas kādas tehniskas problēmas, tāpat arī procesu, kā notiek transportlīdzekļu nomaiņa avārijas vai tehnisku problēmu gadījumos,” norāda Bukša.

NMP dienesta Rīgas reģionālā centra 76 brigādēm operatīvos transportlīdzekļus un šoferu pakalpojumus nodrošina a/s “Rīgas sanitārā transporta autobāze”, kam jānodrošina transportlīdzekļu atbilstība tehniskajām un līguma prasībām. Problēmu gadījumā auto 40 minūšu laikā jānomaina.

Uzsāktās pārbaudes mērķis ir veikt visu Rīgas reģionā izsaukumos izmantojamo transportlīdzekļu ārpuskārtas pārbaudes un nodrošināt, lai mediķiem tiktu nodrošinātas darba pienākumu veikšanai un palīdzības sniegšanai atbilstošas mašīnas.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+