×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
20. augusts, 2016
Drukāt

Vējonis aicina iedzīvotājus stāties zemessargu rindās (108)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Valsts prezidents Raimonds Vējonis sestdien sacīja uzrunu Zemessardzes 25. gadadienas svinībās, kas plaši tiek atzīmētas Rīgā. Viņš izteica aicinājumu stāties zemessardzē.

“Mūsu Latvija ir tik stipra, cik stipra ir mūsu griba to aizstāvēt. Savu ieguldījumu valsts aizsardzībā var sniegt ikviens no mums. Zemessardzes rindu paplašināšana ar patriotiskiem ļaudīm joprojām ir viens no būtiskākajiem Latvijas pašaizsardzības uzdevumiem. Aicinu ikvienu pulcēties zem Latvijas karoga zemessargu rindās,” teica Vējonis.

Viņš uzsvēra, ka ir jādara viss nepieciešamais, lai aizsargātu savu valsti. Latvija turpina stiprināt savas aizsardzības spējas. 2018. gadā valsts aizsardzībai paredzētais budžeta finansējums būs 2% no iekšzemes kopprodukta. Tiek modernizēts aizsardzības ekipējums, veiktas apmācības un paaugstināta militārā gatavība. Nostiprināta valsts robeža. Latvijai ir spēcīgi partneri un uzticami draugi pasaules spēcīgākajā militārajā aliansē NATO.

“Tomēr atcerēsimies, ka neviena alianse, neviens draugs vai sabiedrotais neaizstās mūsu pašu gribu un vēlmi cīnīties par neatkarīgu Latviju, to aizstāvēt un par to atdot dzīvību. Tikai kopā mēs veidojam spēku, ko citiem nebūs iespējams pārspēt,” viņš vienlaikus norādīja.

Prezidents pauda pārliecību, ka esam gatavi aizstāvēt Latviju, un nekad vairs nebūs iespējams 1940. gads, kad Latvija bija jāatdod bez neviena šāviena, jo valdība izlēma nepretoties agresijai. “Ikvienam komandierim un karavīram negaidīta militāra iebrukuma gadījumā ir pienākums aizsargāt Latviju, negaidot īpašu pavēli “no augšas”. Esmu drošs, ka mūsu tēvzemes sargiem pavēle aizsargāt Latviju nebūtu nepieciešama,” viņš teica.

Pievienot komentāru

Komentāri (108)

 1. pie mums par velti neviens neko nedara,padomju laiki ir beigusies. aizstavet so monstru ari nav nozimes,seviski ja neviens neapdraud . karinu ari,esmu izspelejies sava laika ,pietiek . ja tiesam gribam labu savai valstij,tad ir japarskata valsts prioritates,ne tikai uz papira un janomaina visi valdosie .

 2. Kas te notiek?Visu laiku LA komentāru ziņā pozitīvi atšķīrās no delfu miskastes,izņemot dažus provokatorus,komentāri bija adekvāti un par tēmu.
  Tagad,sevišķi pie tēmām par vēsturi un mil.jautājumiem,sākas kaut kāds idiotu un huligānu uzlidojums.
  Varbūt,ja LA moderatori ar viņiem netiek galā lasītājiem pašiem jāuzņemas šo provokatoru atrašana.
  Tautai jāzina savi “varoņi”.

 3. Aicināt aicina, bet šautenes ? Tās jau laikam nevar uzticēt, lai neatnāk Prezidents un daudziem tad būtu jādodas uz Liepājas nometni par grēkiem pret Latviju par šiem 25 gadiem…Vieta jau iesildīta.

  • Skaties, ka pats nedodies uz tiesu par kūdīšanu uz vardarbību!

   • Vai jautājums par prezidenta izstrādājumu un vai Prezidentu? Un vai jautājums pat Liepājas nometni un arī Siguldas kūdras purvu, kur ievietoja valsts mantas blēžus?
    Prezidenta izstrādājums jauki pavada laiku pilī, bet Prezidents ir valstī, kurā nebaidas uz lauka, ieraugot zemes arāju, pamest savu mašinu un pāri uz laukam, brienot pils kurpēs pa arto zemi, apsveikt Zemes Arāju ar svētīgu darbu…
    Par valsts mantas blēžiem var uzzināt pat saņemot elektrorēķinus – ko vēl… Jā kur Saeimas nama vara plāksne pie sienas – arī nodota krāsu metālu lūžņos un pielikta cita … Kur tad palika – nodila???

 4. Ta kā kremļa pakalpiņiem atkal nav ko teikt – ievērojiet, vispr nav nevienas atbildes uz komentāriem par tēmu – tiek vēlreiz mobilizēts pilnīgais idiots ar palamu ”atejas izēdājs un cietumā izvarotais”, kas izmisīgi meklē, kurš gribēs ar viņu strīdeties 😀 Tā kā gribētāju strīdēties ar šo garīgi atpalikušo te neatradīsies, šis pēc laiciņa aizrīsies un apklusīs, bet vēl pēc laiciņa ieradīsies bērnudārza jaunākā grupiņa Labais, simonīte un pārējie tādi un sāks svepstēt, ka riebīgie latvieši nemīl nabaga trollēnus un vispār amerikāņi Hirosimu bombardēja.

 5. No vakardienas idiotšovmeņa ar palamu ”atejas izēdājs un cietumā izvarotais” kaunās un norobežojas pat viņa paša amata brāļi, kremļa troļļi. Trolliene un naida kurinātāja simona mēģina šīs rumpjības pierakstīt latviešiem, bet trollis idiotmelis Labais mēģina iestāstīt lasītājiem, ka kāds te ne no šā, ne no tā pēkšņi sācis strīdēties pats ar sevi tādā situācijā, kad strīds jau bija uzvarēts un staļinistēni jau pārgāja uz kvekšķēšanu ne par tēmu. Tātad uz rupjībām pārgāja tie paši, kas jau kvekšķēja.

 6. Latviešu “intelekts”un pieklājība šajos komentāros sasniedz augstāko pakāpi, vai šiem rakstītājiem var dot ieročus rokās-jājautā ārstiem.Vai rupjība ir kļuvusi par lasītāju dzīves normu, ja tā, tad Latvijas nākotne ir drūma.

  • trollienes simonas ārstējošais ārsts Atbildēt

   Iegaumē, trollien, ja ar rupjību pe latviešiem līdīsi, rupjību pretī saņemsi. Vari pamēģināt sarunāt rupjības krievu portālā, varbūt krievi par rupjībām paldies saka un lūdz atkārtot, bet latvieši to nedara.

  • mazgadīgajai simoniņai uz 1. klasīti Atbildēt

   un nelien pieaugušo diskusijās par politiku, kamēr nebūsi iemācījusies izlasīt un saprast, ko kurš teica.

 7. Skumji lasīt prezidenta rakstu. Īpaši tādēļ, ka nesen biju Zantes kara muzejā. Tur var iepazīties ar neseno zemes sargu pagātni. Izskatās ka kreisā roka nezina ko dara labā roka. Jeb tas ir tikai augstāko valsts amatpersonu aizmidzinošs mājiens. Pareizi jau ir – sargies pats un dievs tevi sargās. Derētu ka zemes sardzes veidošanās apstiprinātos darbos, ne tikai vēlāmās formas vārdos.

 8. …man LATVIJA ir tikai SENCU KAPI..Bankas neviena nepieder LATVIJAI,i,mezi,cukkopiba ko nelikvides ari nepieder,piena lopkopiba to grib likvidet jo ta pieder LATVIJAI.. nu vel varetu uzskaitit kas nepieder

  • ekonomikas īsais kurss komunistēniem bēbīšiem Atbildēt

   Kapitālismā uzņēmumi pieder privātajiem uzņēmējiem. Valsts rada vidi, kurā uzņēmēji darbojas, un seko, lai šī vide nekļūtu destruktīva – piemēram, nerastos monopoli. Kas noilgojies pēc komunisma, tam uz Ziemeļkoreju, tur viss pieder valstij. Starp citu, kur palika ”mūsu” Laventa un Kargina bankas un visas pārējās interprogrammas un latintrādes? Nospekulēja! Kāpēc čehiem ir normāla lidsabiedrība, bet mums – budžetam piezīdies parazīts? Ko jūs, vaimanolog, izdarījāt šajos 25 gados! Sāciet ar sevi! Tāpēc ka valsts esam mēs paši! Ja jūs neesat daļa no Latvijas, bet piektā kolonna, tā arī stādietis priekšā!

   • ko tu, biogaļas izstrādājumu samazga, esi izdarījusi šajos 25 gados, ka atļaujies lopiski truli apgānīt un pat “audzināt” normālus cilvēkus??

    • naida runātājam, nodevējam Atbildēt

     Vai tu, tēmu komentēt nespējīgais naida runātāj un nodevēj, būtu tas normālais?

     Tā kā tavs papiņš un memmīte acīmredzmi nav iemācījuši tevi, naidā ķērcošo idiotu, uzvesties sabiedriskās vietās, tad tevi audzinās pārējie un auzinās tik ilgi, kamēr tu, algotai trolli un noevēj, vai nu pieklusināsi bravūrīgo rīkli vai vispār te vairs nerāīsies. Skaidrs, idiottrolli?

 9. Jau skrienu! Tikai vīzes uzvilkšu…

 10. pilnmēness dara savu. Vai tiešām LA administratoriem nevajadzētu kontrolēt komentāru sadaļu un nepieļaut šizofreniķu murgus?

  • Cienijamā LA administrācija, nebojājiet savu pozitīvo tēlu un neļaujiet rupekļiem šeit komentēt vienalga vai tie ir prokremliski, vai proamerikāniski. Jūs tak esat LATVIJAS AVĪZE.

   • analfabēta PS skolotājs Atbildēt

    Rupeklis te bija tikai viens un prokremlisks, pārējie uz viņa idiotšovu reaģēja ļoti mierīgi un uz provokācijām neķērās. Tas pirmkārt. Otrkārt, Latvijas aizsardzība ir vajadzīga ne jau amerikāņiem, bet mums pašiem. Aizejot no Saigonas, amerikāņi neko nezaudēja un dzīve Amerikā nekļuva sliktāka. Toties latvieši, zaudējot Latviju, var to nekad vairs neatgūt.

 11. prokremliskos nodevējus demaskējošas pazīmes Atbildēt

  Lai gan prokemliskie nodevēji raksta latviski un cenšas tēlot ”latviešus”, ir vairākas pazīmes, kas viņus atmasko un regulāriem lasītājiem varētu būt jau sen zināmas.

  1. Vārdos vēršas gan pret Krieviju, gan ASV, tikai pret ASV vēršas histēriski agresīvi, bet pret Krieviju formāli, praktiski nemaz. Te noder gan primitīvi meli par Japānu un Vjetnamu, gan idiotiski paziņojumi, ka amerikāņi esot okupējuši Latviju utt.
  2. Naida runa pret Latviju, tās valdību, bruņotajiem spēkiem utt.
  3. Histēriski agresīva reakcija uz kritiku. Kas prokremlisko nodevēju lētie meli ir atmaskoti, viņi pāriet uz agresiju, cerot, ka varbūt izdosies iebiedēt citādi domājošos. Iespējami ”draudi sameklēt”. Bērnudārzniekiem raksturīgā saukāšanās un kaitināsanās ir sīkums salīdzinot ar pārējo.
  4. Beidzoties argumentiem, prokremliskie nodevēji sāk kliegt, ka pretēji domājošie saņemot maksu par komentāriem, strādājot kaut kādos ”centros” utt.
  5. Viegli atmaskojamie lētie meļi vienmēr darbojas pāros ar profesionāliem idiotbļāvējiem. To pazīmes = pilnīgs smadzeņu trūkums organismā, histēriska agresivitāte, demonstratīva jebkādu noteikumu pārkāpšana, nespēja aizvērties. Idiotbļāvēju uzdevums = provocēt savstarpēju saukāšanos vai vismaz padarīt diskusiju nelasāmu.

  • Nez no kāda specdienesta esat? Atbildēt

   Jūsu runas veids Jūs nodod. Latviešu valodā nav tāds vārds DEMASKEJOŠS. Latvieši saka ATMASKOJOŠS. Tā kā trollēn – kušs.

   • neesmu ne no viena specdienesta Atbildēt

    un nekad arī neesmu nevienā bijis. No kāda specdienesta vai naida kurinātāju bandas esat jūs pats, tēmu komentēt nespējīgais! jūs nodd nespēja komentēt tēmu un pāreja uz ksāķēšanos! Tātad, no kāda spoecdienesta esat, trolli?

   • analfabētam, Kremļa trollim Atbildēt

    Latviešu valoda ir arī termins demaskējošs, piemēram, novītusi zāle ap pozīciju demaskē snaiperi, bet naida runa pret Latviju un kvekšķēšana par specdienestiem demaskē Kremļa trolli. Tā ka, nodevēj, žaunas ciet!

   • Starp citu, arī krievu valodā ir divi termini. Meli atmasko (razoblačajut) tie, kas zina patiesību, bet snaiperi demaskē (demaskirujet) nepareizi sagatavota pozīcija. Pievienojies pārējam analfabētu bariņam, kam aiznākamajā nedēļā uz skolu.

 12. prokremliskajai nodevēju bandai melnās dienas Atbildēt

  No šodienas jūs te nevarēsiet netraucēti melot. Iegaumējiet.

 13. idiotam Labais, nodevējam Atbildēt

  Speciāli Kremļa algotnim, nodevējam un idiotam ”Labais” atgādinu, ka ASV nekad nav okupējusi Latviju. Pat ja esi Kremļa troļļu brigādes štata darbinieks no amatu kategorijas ”idiotmelis”, ar pārāk idiotiskiem meliem tomēr vēlams neaizrauties. Tā ka, nodevēj, aizver savu nodevēja muti un citus savā nodevēja vārdā nesaukā!

 14. bet vispār interesanti Atbildēt

  ka kremlinoīdu kvekšķu banda ir pilnīgi nespējīga atbildēt uz komentāriem par tēmu, tāpēc arī pāriet uz rupjībām un pirmā arī par šīm rupjībām sūdzas. Paši par sevi sūdzaties, kvekšķi!

 15. par ''diskusijas'' gaitu Atbildēt

  Ar katru ”oponentu” sarunājos tā, kā viņš pelnījis. Ar meli runāju kā ar meli, ar muļķi tēlojošu bēbīti ka ar muļķi tēlojošu bēbīti. Tātad diiskusijā vēlams neaizrauties ar nekaunīgu melošanu un neuzvesties kā mazgadīgajiem. Ja melot un tēlot garīgi atpalikušus bbīšus ir jūsu uzdevums, tā arī stādieties priekšā!

 16. kvekšķim un bēbītim ''Labais'', turpinājums Atbildēt

  Nav arī saprotams, kvekšķi, kāds sakars Latvijas aizsardzībai ar notikumiem Klusā okeāna vai Vjetnamas karā? Mēs neesam ASV ienaidnieku pusē nevienā no šiem kariem un vispār abi kari jau sen beigušies. Kvekšķītis trollītis ”Labais” kompensē nespēju komentēt tēmu ar primitīvu demagoģiju ni naigda kurinātāju arsenāla?

 17. melim un bēbītim ''Labais'' specveltījums Atbildēt

  Speciāli mazgadīgajam melim ”Labais” paskaidroju, ka alternatīva atombumbām bija desants Japānas salās un karš ja ne līdz pēdējam japānim tad vismz ar simttūkstošiem kritušo abās pusēs. Par Vjetnamu paskaidroju bēbītim no mazgadīgo kremļa melīšu brigādes, ka tur uzbrūkošā puse bija komunisti, kas nogalināja vjetnamiešus tūkstošiem. 1968. gadā vienā paša Hue pilsetā komunisti nogalināja 3000 vjetnamiešus mēneša laikā. Neviens melīgs Kremļa algotnis to nezina, toties pārvērstā balsī kliedz par to, ka leitnants Kellijs devis pavēli nošaut 30 cilvekus. Es nemaz neceru, ka mazgadīgais trollītis kvekšķītis ”Labais” būtu lasījis ANO 1441. rezolūciju, tur pārāk daudz burtu.

  Tagad, trolli un bēbiti ”Labais”, kurš te nezina tēmu, bet kurš vel arī mazgadīgu muļķīti tēlo? sagaidu, ka vai nu klusi aizvērsies un pazudīsi vai sāksi uzvesties kā garīgi atpalikušais, treša varianta tev, melim un kvekšķim, vairs nav,

 18. Te kāds tēmu komentēt nespējīgais klačotājs ar palamu ”Labais” kaut ko šļupstēja par taisnību. Taisnība ir tāda, ka Latvija un ASV ir vienā aliansē no 2004. gada un ASV nekad nav bijis nekādu ”pasaules koloniju”. Izskatās, ka pats ”Labais” melo un vel mazgadīgo tēlo.

 19. melim ''Labais'', bērnelim Atbildēt

  ASV ir mūsu oficiāli sabiedrotie NATO blokā no 2004. gada un ASV ir tikai viena, kremlinu teminos runājot, ”kolonija”, Puertoriko. Sameloji divreiz. Kuram tagad nav taisnība, bet kurš arī mazgadīgu muļķīti tēlo?

 20. kremlinu kvekšķu bandai sveciieni Atbildēt

  un atgādinājums, ka jums neizdosies ne ar saukāšanos, ne kaitināšanos, ne garīgi atpalikušiem bērnelļiem raksturīgu uzvedību apklusināt kritiku. Ne tādus vien bēbijus esmu redzējis. Tātad katru reizi, kad jūs melosiet, saņemsiet kritiku par meliem. Katru reizi, kad sāksiet tēlot garīgi atpalikušus bērneļus, saņemsiet fakta konstatējumu. Varat kvekšķēt aizrīdamies, pieaugušus cilvekus jūsu bēbiju līmeņa ”asprātības” neaizskar.

 21. “Zemessardze ir Latvijas pašaizsardzības stūrakmens”- vai lembergs atļāva tā teikt?

  • kaut kā neiebraucu? Atbildēt

   Lemberga kungs vienmēr, atšķirībā no vienotās bandas un pedokantora, ir bijis par Brīvu, Neatkarīgu un ekonomiski attīstītu Latvijas valsti.

   • Kremļa aģitatoram Atbildēt

    Speciāli visiem kremļnacistu debiliķiem atgādinu, ka Latvija ir brīva un neatkarīga no 1991. gada, bet tavam lembergam nav nekādu nopelnu šajos notikumos. Kaut gan, ir tikai normāli, ja pats stulbākais trollis fano par aizdomās turētu personu. Kāds elks, tādi pielūdzēji.

 22. “tu” no atejas ēšanas kļuvis PILNĪGI NENORMĀLS papagailis!?? Ārā laikam nāk pa visiem galiem… Cik stulbs tomēr mēdz būt cilvēks?!! Zvēri NAV TIK GLUPI UN STULBI!!!!!!!!!!!! Prātam neaptverams stulbums un rupjības kalngals!!!!!!!! LA komentāri līdz šai dienai bija normas robežās salīdzinoši ar citiem portāliem.
  Skumji, ka brutalitāte ienāk arī šeit.

  • šeit tiešām vienmēr visi komentāri bija normas robežas, nu jau sāk līdzināties delfistiem. Par tiem rupjajiem komentāriem, man jau gan izskatās, ka tuvojās pilnmēness un vienam ir personas dubultošanās. Tak acīm redzami, ka kāds sarunājās pats ar sevi. Tur izskatās,ka tikai eksorcists var palīdzēt :))

   • Izskatās, ka trollis ”Piekrītu” vai nu neprot lasīt un tad viņam uz skolu vai nevar saprast izlasīto un tad pie ārsta.

 23. Prezidenta izstrādājums? PREZIDENTS AR VIRSPAVĒLNIEKA PAVĒLI ATDOTU ZEMESSARGIEM ŠAUTENES, bet te nekā… domā kā gribi,. es domāju, lai zaļajiem vīriņiem nebūtu jāguļas zālīte un jāsmērē mundieri ( ari hute tāpat domā un ZZS ? ). Pārējais skaista papļāpāšana ie tukšām šautenēm…

 24. Atvainojos, kaut kā kompis vai arī pats nokļūdījos!

 25. Smuki paskatīties kā Pēterburgas troļu centrs ar Vaśistngtoniešu Rīgas filiāli cīnās!:D Tak nevienam no jums nav taisnība, ne tam kurš rupji lamājās, ne tam kurš pasaules kolonizatorus aizstāv un par mūsu sabiedrotajiem dēvē! Tas jau laikam daļai latviešu gēnos ierakstīts- bez saimnieka neiztikt! Kā 40-tajā svešus tankus bučoja tā tagad! Galvenais kādam pakļauties un iet viņa pavadā, ka tik labi maksā.
  Par komunistiem viss ir skaidrs, visi zinām viņu briesmu darbus, bet man patīk tas “demonkratizētāju” aizstāvis. Laikam jau neko cilvēks nav dzirdējis par Hirosimu un Nagasaki, par vjetnamiešu svilināšanu ar napalmu, par kosovas bombardēšanu, par Irākas okupēšanu izmantojot melu propogandu un vismaz 60 citām “miera misijām”.
  Variet jūs te rieties un ” nolaist tvaiku”, kā jau tas troļļu starpā ir pieņemts, tomēr varbūt noskaidrojiet kontaktus un lietas turpmāk kārtojiet personīgā sarakstē! Pārējiem nav interesanti aizrauties ar divu, Latviju okupējušu varu, atbalstītāju zaimiem!
  Esiet lūdzu pieklājīgi un paturiet savu nodevēja dabu pie sevis!

  • Man jau gan kauikādīgi izskatās, ka šoreiz “labais” un “sliktais” ir viena un tā pati persona, kaut kā rokraksts, t.i. rakstīšanas stils ir ļoti līdzīgs. To jau adminis varētu pārbaudīt, vai nav no vienas IP murgots :))

   • murgotājam ulģisam Atbildēt

    Ja tu, murgotāj, jau vienreiz paliki bez argumentiem un biji spiests ar kaunu bēgt, tad bēgsi vēl otru, desmito un simto reizi. Ja gribas uzsist klaču ar otru idiotu ”Labais”, tad apmainieties ar pastiem un klačojiet privāti. Pārējos lasītājus jūsu klačas varetu neinteresēt.

    Teorētiski ar tēmu komentēt nespējīgiem idiotiem ir jācīnās administrācijai, bet, ja administrācija to nedara, ulģiss jebkurā laikā saņems pretī desmitkārtīgi katru reizi, kad melos vai kaitināsies kā bēbītis. Vainīgs šajā gadījumā būs pats ulģiss, kurš melo vai kaitinā, Iegumēji, trolli?

 26. Smuki paskatīties kā Pēterburgas troļu centrs ar Vaśistngtoniešu Rīgas filiāli cīnās!:D Tak nevienam no jums nav taisnība, ne tam kurš rupji lamājās, ne tam kurš pasaules kolonizatorus aizstāv un par mūsu sabiedrotajiem dēvē! Tas jau laikam daļai latviešu gēnos ierakstīts- bez saimnieka neiztikt! Kā 40-tajā svešus tankus bučoja tā tagad! Galvenais kādam pakļauties un iet viņa pavadā, ka tik labi maksā.
  Par komunistiem viss ir skaidrs, visi zinām viņu briesmu darbus, bet man patīk tas “dmonkratizētāju” aizstāvis. Laikam jau neko cilvēks nav dzirdējis par Hirosimu un Nagasaki, par vjetnamiešu svilināšanu ar napalmu, par kosovas bombatdēšanu, par Irākas okupēšanu izmantojot melu propogandu un vismaz 60 citām “miera misijām”.
  Variet jūs te rieties un ” nolaist tvaiku”, kā jau tas troļļu starpā ir pieņemts, tomēr varbūt noskaidrojiet kontaktus un lietas turpmāk kārtojiet personīgā sarakstē! Pārējiem nav interesanti aizr

 27. Smuki paskatīties kā Pēterburgas troļu centrs ar Vaśistngtoniešu Rīgas filiāli cīnās!:D Tak nevienam no jums nav taisnība, ne tam kurš rupji lamājās, ne tam kurš pasaules kolonizatorus aizstāv un par mūsu sabiedrotajiem dēvē! Tas jau laikam daļai latviešu gēnos ierakstīts- bez saimnieka neiztikt! Kā 40-tajā svešus tankus bučoja tā tagad! Galvenais kādam pakļauties un iet viņa pavadā, ka tik labi maksā.
  Par komunistiem viss ir skaidrs, visi zinām viņu briesmu darbus, bet man patīk tas “ddmonkratizētāju” aizstāvis. Laikam jau neko cilvēks nav dzirdējis par Hirosimu un Nagasaki, par vjetnamiešu svilināšanu ar napalmu

 28. ''diskusiju'' var ar to arī beigt Atbildēt

  Kremļa demagogu banda veiksmīgi nolaidusi pati sevi līdz satrakojušos cietumnieku līmenim un tā būs katru reizi, kad kvekšķēsiet uz Latviju. Trollis ”atejas izēdājs un cietumā izvarotais” drīkst turpināt demonstrēt savu garīgo atpalicību, ja administrācijai nav iebildumu.

  • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 29. loģisks ''diskusijas'' noslēgums Atbildēt

  Kremļa trolļu banda izgāzusies ar meliem, iesaista ”diskusijā” savu stratēģisko rezervi – pašu mazāko bēbīti, saukāšanās speciālistu ar palamu ”atejas izēdājs un cietumā izvarotais.”

  • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais.”

 30. Kremļa algotnim, bandītam Atbildēt

  Ja tev, bandīt, nepatīk latviešu lasītāju argumenti, neviens tevi te nesauc un neliek tos lasīt. Argumentu man ir daudzm un tu, kvekšķi, nebiji spējīgs atbildēt ne uz vienu, pāris reizes nokvekšķējies pa tukšo un steidzīgo pazudi. Ja tu kādeiz izaugsi un iemācīsies lasīt, varēsi iepazīties ar argumentiem, bet tikmēr netraucē portālu ar savu bezargumentu saukāšanos un naida kurināšanu. Tādas tās lietiņas, bandīt, panikas cēlāj un viltus zemessarg.

 31. jabut galigi stulbam lai baztugalvu sudos seit nau ko aizstavet viena mudzu banda

 32. Te vajadzēja būt atgādinājumam, ka Kremļa algotņu aģitācija dažiem pilsoņiem ir nepieņemama un pietiek jau ar vienu tādu lasītāju, lai šī aģitācija nevarētu ”normāli” turpināties.

  • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 33. bēgošajam trollim, uz atvadām Atbildēt

  Iegaumē, bezargumentu kvekšķi, ka dažiem pilsoņiem tavējo mēģinājumi šķelt sabiedrību un celt paniku ir nepieņemami. Pietiek ar vienu vai diviem lasītājiem, lai jūsējo uzturēšanās portālā būtu apgrūtināta un aģitācija neiespējama. Un vel, trolli. Neslēpies aiz ”visu” mugurām, atbildi tikai par sevi.

  • deRmolobersatu pidarskapja trollim Atbildēt

   tu izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli.

 34. vēstures īsais kurss Atbildēt

  1939. gadā, sākoties PSRS agresijai pret Somiju, somu komunists Arvo Tuominens aicināja somu strādniekus aizstāvēt Somiju pret padomju iebrucējiem. PSRS nesaņēma Somijā nekādu atbalstu ne no viena. Pat marionešu valdību (to, kura neattaisnoja Staļina cerības un klusi pazuda) nācās veidot no Maskavā dzīvojošā kominternieša Oto Kūsinena.

  Nedaudz vēlāk Staļina sabiedrotie hitlerieši, uzbrūkot Francijai, mēģināja graut franču armijas kaujas spējas, kurinot naidu gan pret franču sabiedrotajiem britiem (aģitācijas lapele ”viņi sadedzināja jūsu Žannu”) gan franču sabiedrības iekšienē (”kāpēc tev jāaizstāv bagātnieku naudas maki?”) Nav nekā jauna šajā pasaulē!

 35. paskatīsimies, kuram te nav argumentu Atbildēt

  Potenciāls agresors, piemēram, Krievija, apdraud Latviju. Amerikānis, protams, ARĪ uzskata par savu pienākumu aizstāvēt demokrātiju pasaulē, bet viņš neaizstāv savu valsti un, ja agresors ienemtu Latviju, Amerika turpinātu pastāvēt un amerikāņa materiālais stāvoklis nemainītos nekā. Vai Amerikai kļuva sliktāk pēc tam, kad komunisi ieņēma Saigonu?

  Latvietis kara gadījumā varētu zaudēt gan valsti, gan visu pārējo un nav svarīgi, cik šim latvietim dzīvojamās platības un naudas. Agresora bumba neatšķir savrupmāju no īrēta vienistabas dzīvoklīša un vienlīdz efektīvi iznīcina abus. Tātad, pat ar visu cieņu pret mūsu sabiedrotajiem, mūsu valsts aizsardzība uztrauc pirmkārt mūs pašus un ir vajadzīga pirmkārt mums. Kuram tagad nav argumentu, Kremļa algotni?

  • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 36. Kurš vēl, ja ne Kremļa algots kvekšķis, var paziņot, ka Latvijas aizsardzība esot vajadzīga Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotāju turīgākajai daļai, bet ne Latvijas pilsoņiem? Katram normalam cilvekam ir skaidrs, ka Latvijas aistāvēšana pirmkārt ir vajadzīga latviesiem un vairāk apdraud latviešus, nevis amerikānus!

  Otra pazīme, kas atmasko Kremļa algotņus = tikko izbeidzas argumenti, tiek ieslēgts maksimālais kliegšanas skaļums un sākas kvekšķēšana par kaut kādiem neeksistējošiem ”iznīcības centriem”, acīmredzami lai noslēptu faktu, ka Kremļa bazūne pats ir profesionāls trollis.

  • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 37. Pirmā aizsardzības līnija ir mūsu prātos. Kas lamā valsti un atkārto komunistu frāzes par ”aizokeāna saimniekiem”, tas savu neatkarības karu ir jau zaudējis.

  • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 38. Parastā Latvijas portālu vaina = Latviju un tās bruņotos spēkus var lamāt kā kurš vēlas, bet pamēģini aizrādīt tādam lamātājam, ka viņš kalpo potenciālajam pretiniekam, uzreiz sāksies problēmas ar komentāru publicēšanu!

  • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 39. Kremļa pakalpiņus demaskējošas pazīmes. 1. Tikai kremlistiem raksturīgas no komunistiem mantotas frāzes = ”aizokeān saimnieki” utt. 2. Pāreja uz citu saukašanu savā vārdā = ”tu izpildi pasūtījumu” vai bērniškīgu kaitināšanos. 3. Panikas celšana, naida kurināsana pret valsti.

  • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

  • 4. Atmaskotiem meļiem steidzas palīgā profesionālu idiotbļauru brigāde, kuras uzdevums, izmantojot administrācijas bezdarbību, pēc iespējas pretīgāk izkvekšķēties, cenšoties padarīt diskusiju nelasāmu.

 40. Tam:Kremļa kvekšķītim 20. augusts, 2016 15:19;komunistu idiotam alģisam 20. augusts, 2016 14:28;Kremļa algotnim ulģisam 20. augusts, 2016 14:26;konkrētāk vari, meli? 20. augusts, 2016 14:59 Atbildēt
  (Ar kuru izrēkinājās un par ko jāatvaonojas? Varbūt pats par saviem meliem atvainosies?(c))

  Vai tad nato iznīcības centrs pat sestdienās liek riet uz visiem citādi domājošajiem un zaimot viņus par “kremlistiem” utt?
  Ja par zemessargu piesmiešanu, tad tieši kangarāts, jau apmēram tālajos 2002-2004 gados iznīcināja visas rajonu nodaļas, atņēma par pašu naudu gādātos ieročus utt, tādējādi likvidējot patiesi varenu spēku(pilnīgi iespējams apzinājās, ka šis spēks var ieviest valstī kārtību, kā to izdarīja Aizsargi Ulmaņa vadībā)Un tagad, ne jau pēc savas iniciatīvas viņi aicina stāties zemessardzē nē, vienkārši jaunajiem saimniekiem nepieciešama lielgabalgaļa un tādēļ tiek izteikti šie glaimi. Neceriet, latvietis ņems ieroci rokās tikai tād, ja būs jāaizstāv sava valsts, ne aizokeāna saimnieku naudas maki//

  • Kremļa kvekšķītim ulģisam, spītnieciņam Atbildēt

   Uzdevu tev, Kremļa algotni, jautājumu. Ja neesi spejīgs atbildēt, nepārej uz kvekšķēšanu pretī. Un iegaumē, ka tu te esi vienīgais, kam kāds kaut ko liek. Es esmu brīvs pilsonis, kas raksta tad, kad ir laiks un ir ko rakstīt. Iegaumēji, Kremļa kvekšķīti?

   Kas tevi atmasko kā Kremļa algotni? Tak jau kvekšķēšana par ”aizokeāna saimniekiem”. Pirmkārt, pat ja tu esi stulbs komunists, varēji tomēr iegaumēt, ka Latvija ir neatkarīga valsts. Otrkārt, kremļa algotni un meli, ja uzbruks Latvijai, tad cilvēki pirmkārt aizstāvēs Latviju, nevis Ameriku, līdz kurai potenciālais pretinieks nevar tikt tapēc, ka nav ar ko. Kas var nesaprast tik elementāras lietas? Tikai Kremļa algots trollis? Otrs, kas tevi, algotni, nood, ir pāreja uz kvekšķēšanu par ”centriem”, kad nav ko teikt.

   Tagad par ”vareno spēku” un ”rajonu nodaļām” ar ”pašu gādātiem ieročiem”. Pirmkārt, brunotajos spēkos pats galvenais ir hierarhija. Ja tās nebūs, potenciālajam agresoram stāsies pretī tikai čečenu tipa bandformējumi, kas savu valsti nav spējīgi aizsargāt pat teorētiski. Otrkārt, ”par savu naudu gādāti ieroči” mūsdienu karā ir nenopietni. treškārt, kā pavēlēsiet apgādāt ar patronām bruņotos formējumus, kur katrs vīrs par savu naudu ir kaut ko iegādājies, nezinot, ko iegādājas viņa kaimiņš? No kura laika ”varenam spēkam” nav apgādes dienestu, bez kuriem nekādas ”varenības” vispār nevar būt? Kā vispār var uzticēt kaujas ieročus cilvekiem, kas kurina naidu pret valsti ar tādiem vārdiem, kas maz atšķiras no atklāto Latvijas nodevēju – Kremļa algotņu leksikas?

   • Es esmu brīvs pilsonis, kas raksta tad, kad ir laiks un ir ko rakstīt(C)
    Šis teksts riktīgi sasmīdināja. Ja Jūs nebūtu iznīcības centra bazūne, bet gan normāls pilsonis, tad neuzkluptu visiem komentētājiem, kuru domas nesakrīt ar Jūsu “pareizajām”, ar savu, nu jau visiem apnikušo, vienotās bandas izdomāto “spēcīgo argumentu”:”kremļa kvekšķis”, ” Putina algotnis”. Šī bezargumentu riešana vien norāda no kuras puses vējš pūš.
    Labi, neesmu ieinteresēts bezgalīgi diskutēt ar prastu trolli, vai arī galēju ultranacionālu fanātiķi,
    lai Jums veicas/

    • Kremļa algotnim, bēbītim Atbildēt

     Es kritizēju, un pamatoti, tos panikas cēlājus un nodevējus, kas murgo par neesošiem ”iznīcības centriem” un ”saimniekiem”. Ja kādreiz saskriesimies vēl un tiksi atmaskots melos, pārtrauc bezjēdzīgu strīdu, tikko esi to zaudējis, un pazūdi klusējot, ja nav vairs ko atbildet par tēmu. Vēl labāk pameklē citu vietu, kur celt paniku un kurināt naidau pret valsti. Kā jau teicu, arī informācijas telpā ir fronte un tajā gan fiziski nenogalina, bet melus atmasko nezēlīgi un par kaitināšanos sadod pretī, ar vārdiem protams, desmitkārtīgi. Tātad vislabāk pameklē citu vietu, kur troļļot, jo te vairs nebūs iespējams darīt to netraucēti.

     • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 41. kas atkal jaaizstāv ir vai būs >>> te vairs tikai pensionaari ,visi strādāt gribosies izbraukuši un atvainojiet ,nekādā zekmessardzee staaties neatisos ,..eju gotinuu slaukt

  • Kremļa kvekšķītim Atbildēt

   Dari to klusējot. Tādam kā tu ieroci tāpat nevar uzticēt, ka nenošaujies pielādējot. Starp citu, visu iedzīvotāju mobilizācija ir neiespējams pasākums. Pat PSRS otrā pasaules kara laikā mobilizēja tikai katru septīto. Vācija līdz totālai folksšturmizācijai nonāca kara beigās, bet, protams, vecīši un pusaudži no folksšturma nevarēja mainīt kara gaitu.

   • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 42. 1940. gadā Ulmanis izlēma nekarot ne jau tāpēc, ka bija par maz karavīru un aizsargu, bet tāpēc, ka uzvarēt pie tāda spēku samēra nav iespējams. Pat ja bruņotajos spēkos ierakstītu visus Baltijas iedzīvotājus, visus 6 miljonus, viņiem pretī stāvēja PSRS ar mobilizācijas resursiem 32 miljoni vīru. Tātad katram baltietim, ieskaitot zīdaiņus, meitenes zeltenes un simtgadniekus ilgdzīvotājus, vajadzētu nošaut tikai 5 vai 6 iebrucējus un neatkarība būtu nosargāta. Vismaz pret PSRS. Tad vēl būtu jāuzvar otrs agresors, Vācija, ar mobilizācijas resursiem 20 miljoni vīru.

 43. Zemessargiem daudz ir darīts pāri pilnīgi NEVAJADZĪGI un NEPAMATOTI! Neskatoties ne uz ko , SVEICU visus zemessargus viņu 25.dibināšanas jubilejā!!! Lai jums visiem daudz prieka, mazāk vilšanos un nodevības!!! Vienīgi vajadzētu ATDOT zemessargiem atpakaļ viņiem atņemtos ieročus, kas iegādāti par personīgo naudu…

 44. komunistu idiotam alģisam Atbildēt

  Nekādās barikādēs tu, kremļa ideoloģiskā prosiūta, neesi stāvējis. Neviens nekad arī nav tev solijis beznodokļu valsti. Visiem kremļa algotajiem idiotiem atgādinu, ka valsts pilda uzdevumus, ko nevar vai negrib darīt privātais sektors, un šo uzdevumu izpildei tiek maksāti nodokļi. 25 gadu laikā varējāt vismaz kaut ko iegaumēt, prokremlisko stulbeņu banda!

  • Mieru, mieru, neuztraucies Atbildēt

   drīz māsiņa atnesīs nomierinošu tabletīti

   • ja nav ko teikt, nekaitinies Atbildēt

    joprojām būsi strīdu zaudējis, bet vismaz tiksi uzskatīts par pieaugušo, nevis bērneli kā tagad. p.s. ko nopelnīsi, to saņemsi, tevi neglābs pat cenzūra.

    • izēd ateju, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 45. Nodoklu nemaksataja. Atbildēt

  Ej pats un karo losi, kauna nav vel agiteet, kauns, ne prezidents ar visu savu varzu.

 46. Lai iet ieskrieties šis kara slavinātājs un jenķu zābaku pucētājs. Pievilcis pilnu Latviju ar aizokeāna algotņiem un grib vēl latviešus par lielgabalgaļu pataisīt, figu. Priekš kam tad šie agresori šet ievilkti, ne dēļ aizsardzības? Biju zemessargs līdz 2004 gadam, Latvijas neatkarības zaudēšanai.

  • Kremļa algotnim ulģisam Atbildēt

   un visiem pārējie m putinsūcējiem atgādinu, ka algotnis ir persona, kas nav savas valsts bruņoto spēku karavīra un nav savas valdības sūtīts. Tātad vienīgie algoņi Latvijā ir Kremļa algotie idioti, tadi kā melis ulģiss.

   • izēd ateju un atsūkā pats sev un saviem deRmoliberastu saimniekiem, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

 47. Stājamies zemessardzē ar saukli, “Mēš darītu tāpat”- kas nemaz neaizskar zemessargus, bet parazītus atkal slavina par bučumūlīšiem. Un uzreiz seko frāze- “mēs bēgām”!

 48. Savā laika stāvēju barikādes un ko esmu iguvis atbrīvoja no visa izņemotnodokļus .Kam gribās lai iet šiem tautas izputinātājiem vērgot man pietiek.

 49. Kā tur ir ar Satversmi, kura nosaka privātā īpašuma neaizskaramību?
  Kad valstij bija grūti, nerēķinājāmies ar savu laiku, mantu, riskējām ar dzīvību, bet ko vara? Cietsirdīgi izrēķinājās ar sev uzticamiem cilvēkiem un vēl nav neviens atvainojies. Piedošans nepienākas tam, kas neatzīst nodarīto un nenožēlo.

 50. ā. Aicina… Bet kurš pateiks, kāpēc reiz jau dvēseli pietaisījāt un atvainosies? Atņēmāt par savu naudu pirktos ieročus un iespērāt ar kāju: tu neesi mums vajadzīgs…

  • Personīgo ieroču nekaunīgā atņemšana notika 2003.gadā.

  • Andris - zemessargs Atbildēt

   Kā tur ir ar Satversmi, kura nosaka privātā īpašuma neaizskaramību?
   Kad valstij bija grūti, nerēķinājāmies ar savu laiku, mantu, riskējām ar dzīvību, bet ko vara? Cietsirdīgi izrēķinājās ar sev uzticamiem cilvēkiem un vēl nav neviens atvainojies. Piedošans nepienākas tam, kas neatzīst nodarīto un nenožēlo.

 51. Nesašauriniet likuma prasības Atbildēt

  Nacionālās drošības likums nosaka pienākumu valsts neatkarību aisargāt ne tikai karavīriem (Zemessargiem), bet visiem LR pilsoņiem!

  • demaskējošas pazīmes Atbildēt

   pēc kurām var nekļūdīgi pazīt Kremļa algotni, pat ja viņš tēlo latvieti. 1. Trūcīga argumentācija, kas sastāv no lielkrievistu frāzītēm par ”aizokeāna saimniekiem”, ”lielgabalgaļu” utt. 2. Tukšvārdīgi meli par ”iznīcināšanu”. 3. Citu saukāšana savā vārdā – kangars, izpildi pasūtījumu utt. 4. Pareja uz bērnišķīgu kaitināsanos tur, kur pieaudzis cilveks neturpinātu strīdu, ja nav ko teikt.

   • izēd ateju un atsūkā pats sev un saviem deRmoliberastu saimniekiem, proāmurikāniski orientētais deRmoliberastu zombij un pidarskapja trolli ar palamu ”dermolibersatu atejas izēdājs un gvantanamo cietumā izvarotais pedoliberasts.”

Draugiem Facebook Twitter Google+