×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
29. decembris, 2015
Drukāt

Vējonis atgriezīsies pie gadumijas uzrunas Vecgada naktī (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Jaunais Valsts prezidents Raimonds Vējonis mainīs eksprezidenta Andra Bērziņa tradīciju un savu Jaungada apsveikuma runu sacīs 31. decembra vakarā, aģentūru LETA informēja prezidenta pārstāvis Gusts Kikusts.

Kā iemeslu Bērziņa iedibinātās tradīcijas laušanai Kikusts minēja to, ka tā neesot līdz galam iesakņojusies.

Bērziņš iepriekš lauza vairākus gadus ievēroto tradīciju, ka Jaungada runu valsts augstākā amatpersona saka gadumijā ap pusnakti. Bērziņš tolaik pauda viedokli, ka gada sākuma uzrunai daudz atbilstošāks ir 1.janvāris, kas kalendārā tiek apzīmēta kā Jaungada diena. Viņš runu teica Jaungada dienā ap pusdienas laiku, uzsverot, ka šāds runas raidīšanas laiks dod iespēju to noklausīties tieši tai publikas daļai, kura to vēlas dzirdēt, analizēt un izmantot publikācijās vai ziņu raidījumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. It kā jau pareizi ,bet uzrunas laikā mūsu ģimene dosies uz pilsētas centrālo laukumu ,lai skatītos svētku salūtu,lai gan gan jau daudzi arī klausīsies. Uzrunu rīt atkārtojumā klausīšos ,tā ka varētu teikt ari rīt ap pusdienas laiku.

  2. aizvāciet šo seju! Atbildēt

    aizvāciet šo seju! latviešu tautai šis – tā sauktais “prezidents” – ir nāves spriedums tālākai pastāve\sanai. Ko? Vai uzrunā atkal tiks atgādin;ats par “mazākumtautību tiesību ievērošanu” un tālāku svešā valodā runājošu skolu uzturēšanu no valsts budžeta? Nelietis!

Draugiem Facebook Twitter Google+