Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
3. janvāris, 2014
Drukāt

Ventspilī suminās labākos arhitektūras objektus

ventspils

Sestdien, 4.janvārī, Ventspilī airēšanas bāzē “Dampeļi” notiks gadskārtējais arhitektu pasākums “Baltā dūna”, kura laikā paziņos un apbalvos skates “Labākie realizētie arhitektūras objekti Ventspilī 2012./2013. gadā” laureātus.

Pilsētas Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas vadītājs Māris Bože portālu “LA.lv” informēja, ka sākotnēji pilsētas ikgadējais arhitektu pasākums “Baltā dūna” bija iecerēts 2013.gada 7.decembrī, taču tā norise traģisko Zolitūdes notikumu dēļ pārcelta.

2012./2013. gadā Ventspilī labākie realizētie projekti būs apskatāmi izstādē, kas tiks atklāta sestdien, 4.janvārī, plkst.13:30 “Olimpiskā centra “Ventspils””Basketbola halles 2.stāvā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+