Ventspils nodrošina ceturtdaļfinālu, Valmierai pietrūka pēdējais metiens 0

BK “Ventspils” nodrošinājuši vietu Baltijas līgas ceturtdaļfinālā, savukārt valmieriešiem līdz šādai laimei pietrūka viens precīzs metiens Šauļos.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Ventspilnieki vietu ceturtdaļfinālā nodrošināja ar pārliecinošu uzvaru pār Paņevēžas “Lietkabeli”, ar vienu kāju izslēgšanas spēlēs jau ir arī otra mūsu E grupas komanda “Barons kvartāls”. Šādi E grupas iznākumi gan nav pārsteigums. Pērnavas komanda potenciāli ir visvājākā. Savukārt ar Kauņas “Žalgiri” vienā finansiālā ķēdītē esošajam Paņevēžas “Lietkabelim” pašlaik ir grūti laiki un sezonas laikā būtiski mainījies komandas sastāvs. Uz slikto pusi, aizbraucot lielai daļai līderu un komandā paliekot lielākoties Kauņas komandas uzmanības lokā esošiem jauniešiem.

F grupā BK “Valmiera” vareni cīnījās Šauļos, visas spēles garumā turot līdzi mājiniekiem. Lai izcīnītu vietu ceturtdaļfinālā, pietrūka viens precīzs pēdējais metiens. Tomēr minimālo programmu vidzemnieki Šauļos izpildīja, nosargājot pārsvaru pār pretiniekiem savstarpējās spēlēs. Būt vai nebūt Baltijas līgas ceturtdaļfinālam Valmierā, ir pašu rokās. Atlikušajās divās spēlēs pret Tartu “TU/Rock” un Viļņas “Sakalai” āaizcīna ne mazāk uzvaras kā konkurentiem no Šauļiem.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA

E grupa

BK “Ventspils” – “Lietkabelis” 88:64 (29:9, 50:38, 68:54). Laksa 16, Meiers 15+14AB, Timma 15, Simss 12, Valters, Bērziņš pa 7, Vairogs 6, Gražulis 4, Zaķis, Lejasmeiers, Kembels pa 2; Jogela 18, Butkevičs 12, Kupšs 9, Jezukevičs 6, Vecvagars, Griškens, Volkus pa 5, Babkausks 4.

Tabulā: 1. BK “Ventspils” 4-1, 2. “Barons kvartāls” 3-0, 3. “Lietkabelis” 1-3, 4. “Parnu” 0-4.

F grupa

“Šiauliai” – BK “Valmiera” 82:81 (14:15, 42:33, 59:54). Alijevs 15, Galdiks, Samens pa 14, Džeksons 13, Kuzminsks 9, Ļutihs 7, Saimons 3, Artamonovs 1; Kaufmanis 23, Gabrāns 17, Ziediņš 16+10AB, Bērziņš 10, Saulītis 8, Amoliņš 4, Iļjins 3.

“Sakalai” – “TU/Rock” 55:81 (31:39, Gintvainis 14; Tome 18).

Tabulā: 1. “TU/Rock” 4-0, 2. BK “Valmiera” 2-2, 3. “Šiauliai” 2-2, 4. “Sakalai” 0-4.