bkventspils.lv

Ventspils ved mājās -6, varēja būt sliktāk 0

Baltijas basketbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē BK „Ventspils” izbraukumā ar 60:66 piekāpās „Šiauliai” komandai, tomēr saglabā izredzes sestdien izcīnīt uzvaru divu spēļu summā.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Šoreiz par atvesto sešu punktu zaudējumu no Šauļiem jāsāka – labi vēl, ka tā. Trīs ceturtdaļas mokoties ar problēmām uzbrukumā un neprecizitāti metienos, ventspilnieki nokļuva zaudētājos ar 19 punktu starpību – 36:55. Tikai pēdējā ceturtdaļā kaut kas sāka sanākt uzbrukumā, kas ar kopumā nesliktu aizsardzību ļāva mājiniekus gandrīz noķert un samazināt rezultātu līdz viena metiena tiesai. Diemžēl arī pēdējā minūte neizdevās – četri zaudēti punkti pēc kārtas un 60:66. Pirms pēdējās ceturtdaļas tik neliela punktu starpība šķistu uzvaras vērtē.

Zīmīgi, ka pirmajā puslaikā abas komandas nespēja trāpīt no distances, Ventspils savu tukšo metienu sēriju turpināja arī trešajā ceturksnī un kopumā grozā netrāpīja pirmos 15 trejačus. Visas spēles statistika – 18/2, turklāt otrais trejacis Lorenco Viljamsam grozā iekrita pēc atsitiena pret vairogu. Pret Šauļiem mazāk par 60 punktiem sezonas pirmajā spēlē iemeta tikai Pērnava. Īsts bēdu brālis bija Jānis Timma, kurš no 12 metieniem grozā trāpīja tikai vienu un trīsreiz tika nobloķēts. Tās ir pozīcijas, kurās ventspilnieki var nospēlēt tikai labāk un tā sestdienas pēcpusdienā Ventspilī noteikti arī notiks. Vai ar to pietiks uzvarai, redzēsim. Regulārās sezonas spēlē BK „Ventspils” savus šodienas pretiniekus sagrāva ar 98:56.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGAS CETURTDAĻFINĀLS

„Šiauliai” – BK „Ventspils” 66:60 (14:15, 35:28, 55:36). Leslijs 11, Kūpers 10+13AB, Jučiks 10; Grants 15+10AB, Viljamss 9, Gulbis, Zaķis pa 8, Vairogs 6, Valters, Timma pa 5, Kemps 4.

LBL ČEMPIONĀTS

BA „Turība” – „VEF Rīga” 60:74 (11:13, 26:35, 41:54). Rudmiezis 16, Adiņš, Bēts pa 12; Kuksiks 11, Strēlnieks, Polks pa 9.

BK „Jēkabpils” – „Latvijas Universitāte” 95:68 (23:15, 43:26, 65:50). Barnīss 28, Aleksejevs, Randls pa 16; Darģis 15, Zēbergs 13, Strazdiņš 12.