Mobilā versija
+2.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Somijā vēršas pret Krievijas propagandas kanālu (1)

televizori32112

Somijas amatpersonas un žurnālisti pievērsuši uzmanību angļu valodā iznākošam ziņu portālam “Finnbay”, kur publicētās sagrozītās ziņas par Somijas un Krievijas attiecībām un īpašnieku slēpšana izraisījušas bažas, ka izdevums ir Krievijas propagandas kanāls. “Finnbay” ziņoja, ka Somija turpinās sadarbību ar Krieviju neatkarīgi no ES un ASV nostājas, uz ko reaģēja Somijas vēstnieks Krievijā Hannu Himanens, norādot, ka “šis raksts ir pilnīgas muļķības un absolūti nepareizi ataino Somijas nostāju”. Pēc somu žurnālistu un izdevuma “The Economist” pievērstās uzmanības ES reģistrs paziņojis par “Finnbay” reģistrācijas pagaidu atcelšanu līdz apstākļu noskaidrošanai. Reaģējot uz sagrozītajām ziņām, Somijas Ārlietu ministrija izslēgusi “Finnbay” no ministrijas vietnē publicētā saraksta ar informācijas avotiem par Somiju. Somu amatpersonas privātās sarunās atzinušas, ka Krievija realizē informācijas karu, kura mērķis ir ārpasaules acīs parādīt Somiju kā nestabilu un vāju valsti un demoralizēt somu sabiedrisko viedokli, raksta “The Economist”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Malači somi. Ātri un vienkārši lietas noved līdz galam.

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+