Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
4. jūnijs, 2012
Drukāt

Vērtēs komunistu noziegumus


Rīt Eiropas Parlamentā (EP) Briselē notiks starptautiska konference “Komunistu noziegumu tiesiskais novērtējums”, informē Eiropas Tautas partijas grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks Ģirts Salmgriezis.


 

Konference tiek rīkota, lai analizētu pastāvošās Eiropas Savienības (ES) likumdošanas normas un apspriestu, kas nepieciešams, lai panāktu totalitāro režīmu noziegumu starptautiski tiesisku vērtējumu un nosodījumu, bet vainīgie par noziegumu pastrādāšanu tiktu saukti pie atbildības un saņemtu sodu. Konferencē piedalīsies arī divi iepriekšējie EP prezidenti Hanss Gerts Poterings un Ježijs Buzeks, kā arī augsta līmeņa tieslietu eksperti, akadēmiķi, dažādu Eiropas institūciju pārstāvji un politiķi. Konferenci organizē Eiropas Atmiņas un sirdsapziņas platforma sadarbībā ar Eiropas vēstures izlīguma grupu.

 

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+