×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
4. februāris, 2016
Drukāt

Vešņakovs tautiešus Latvijā aicina cīnīties par krievu valodu (110)

Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs, otrdien Maskavas namā tiekoties ar tautiešu organizāciju pārstāvjiem, aicināja viņus cīnīties par savu valodu, šodien vēsta laikraksts “Vesti Segodņa”.

“Mums ir kopīga dzimtene, kopīga valoda, kopīga kultūra un mums tās ir jāsargā. Tas bagātina Latvijas sabiedrību un veicina integrāciju. Vajag cīnīties un nepiekāpties spiedienam,” teica Vešņakovs.

Viņš norādīja, ka nepilsoņu tēma turpina būt Krievijas prioritāšu sarakstā. Krievija nekad neesot teikusi, ka Latvijā vēlēšanas atbilstot visiem demokrātijas standartiem, piebilda vēstnieks.

Viņš informēja klātesošos par ekonomisko situāciju Krievijā, kā arī par Latvijas un Krievijas sadarbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (110)

 1. Šitais mērglis lai savāc savas plukatas uz rodinu matušku !!!! SARKANAIS NOLĀDĒTAIS FAŠISTS !!!

 2. valodu vajag mācīties, nevis cīnīties, it sevišķi valsts valodu.

 3. Šito maitas putnu iz politikas Putins pats atsauks,jo drīz nebūs naudas par ko vēstniecību uzturēt un algas maksāt.Paskataties pa reizei krievijas TV .Nemieri tikai sākas.Pat pensionāri trako ,nemaksā algas,pensijas.Pensijas samazina.Vakar šoferi prakoja par fūru nodokli un par ceļa maksu uz Minskas sošejas utt.Viņu cenzūra visu slēpj un tomēr kaut ko rāda.
  Tad varat iedomāties kas būtu valstī,ja nebūtu ārejo “ienaidnieku”,piem,Ukrainas,ASV,Sīrijas,Latvijas utt.Putinu sen jau uzsēdinātu uz dakšām.Jā tur elementāru zāļu NAV,ar produktiem problēma utt.Pie tiem desmitiem tūkst.krievu kas jAU ieklīduši būs vēl tikpat un vairāk.Tapēc darba devēji neņem darbā latviešus.Tapēc trako par skolām,jo jaunokupanti neprot valsts val.ne tik.Atšķirībā no sīriešiem,krievi izpirks mūsu dzīvokļus un jaunās ģimenes paliks bešā.Tāda mūsu “latviskā”valdība,
  25 gadu laikā jau sabija N-tās Kirhenšteina valdības un NEVIENA Z.A.Meierovica.Nožēlojami ,KAUNS skatīties KĀ tiek “dalīti”amati.Ne tā lai būtu valstij vajadzīgi ministri,BET PARTIJAI un Hūtei.Augulis cūcības JAU sastrādājis un GLUPS,bet nē Kučinskis pieņem par gana derīgu.Māte mana,KAD TAS BEIGSIES????

  • Ох и трудно же вам жить. Сколько же сил вам надо, чтобы с такой желчью плевать в сторону России. Похоже, только безграничная ненависть и деожит вас на плаву. Да, а зато у нас в Латвии, ну чисто рай, молочные реки и кисельные берега.

 4. Vešņakovu ārā ! Atbildēt

  Tas Pūķina gubernators jaucas Latvijas iekšējās lietās. Pietiek!

 5. Vešņakovu izraidīt! Sen bija laiks

 6. Mongoļu tatāru dzimtas pēctecis? Viņš jau neizskatās pēc krieva? (shock)
  Atbildēt5
  Jezups Rumbašodien 18:51
  ai latgalīts tikai pareizticeibā krysteits
  Atbildēt2
  Edvards Putnaērglisšodien 19:25
  Net huže šovinista veļikorusa , čem obrusevšij ņerusskij !!! (zombie) (d) (fool) (puke)
  Atbildēt5
  JURIS Brolišsšodien 22:04
  VEŠŅAKOV, TEVI neviens neaicina pirkt striķi un ziepes? (fool)
  Atbildēt3
  Alberts Pudānsšodien 22:09
  Bij tas kādreiz varens Dzelzceļnieku klubs , tad atdeva Krievijas rīcībā kura tur ierīkoja Čūsku midzeni 2 . Pretī Latvijai iedeva kaut kādu būceni Maskavā, kurš tagad jau arī Latvijai vairs nepieder . Tātad atdeva par neko šādu ēku ! Ja paši nevarēja ( vai tas ir tikai iemesls ?) , tad būtu atdevuši kādai starptautiskai organizācijai . Vispār tā bij viena no afērām lai mūsu valsti apčakarētu un aplaupītu ar mūsu bāleliņu rociņām .
  Atbildēt4
  Līga Landsbergašodien 22:13
  Tas patiešām bija viens labs un progresīvs klubs. Atceros, kad studēju 80-gadu beigās, tur sāka organizēt daudz visādus populāru grupu koncertus un nemaz tik viegli nevarēja iekšā tikt. Tik žēl bija, kad uzzināju, par kādu midzeni grasās pārvērst šo klubu.
  Atbildēt4
  Jolanta Kublinskašodien 22:17
  Vesnakovs lai savac savu varzu un brauc uz rodinu….. cinities par valodu
  Atbildēt4
  NORMUNDS Aleksandrs kaktinstikko
  :krievu žīda murgs.
  Atbildēt

 7. krievija pati 2 reizes ir atzinusi lv neatk.un kas talak tai seit ir vajadzigs?

 8. Atklāti draudi un iejaukšanās valsts iekšējās lietās.Bet Latvijas varas memļaki atkal klusēs uz šo krievu odzes pretlatvisko darbību?Tā ir,kad latvieši nespēj skaidri rīkoties uz pilnīgu pāreju uz latviešu valodu valstī!

 9. To mutīgo Sašu sen bija jāizmet aiz Zilupes robežas.Lai nebāž savu kremļa degunu svešas valsts iekšejās lietās.Bet tu re,ka neaicina gan tautiešus braukt uz rodinu apgūt ceļinu !Pašu derētu pārkomandēt uz Somāliju.Čekists atstrādātais.

 10. “Mums ir kopīga dzimtene, kopīga valoda, kopīga kultūra un mums tās ir jāsargā. Tas bagātina Latvijas sabiedrību un veicina integrāciju. Vajag cīnīties un nepiekāpties spiedienam,” teica Vešņakovs.
  ————————————–
  Viņa dzimtene ir Krievija – dzimis Arhangeļskā un tur beidzis jūrskolu un tad Ļeņingradas augstāko partijas skolu. No 2008.gada Latvijā vēstnieks. Kā poļitruks nu nekādi nevar iztikt bez aicinājumiem uz kaut ko …

 11. Vai izsūtītie ,Sibīrijā cīnījās pret krievu valodu??? Stulbi suņa murgi!!!Vēl šodien,es pat vēstuli nevaru aizrakstīt brālēnam un māsicai, kurus mazus (3 un 5 gadi) , izveda kopā ar ģimeni . Vēstules no Latvijas ,vienkārši izber gružkastēs .

 12. Sķiet,ka Mr.Vešņakovs r nedaudz apmaldījies savās ģeogrāfijas zinībās. L A T V I J A nav viņa un pārējo krievu k o p ī gā dzimtene. Par savu valodu ir jācīnās savā zemē nev is svešā.

 13. Uh cik vareni inteligjents face 🙂

  • Es tieši par to pašu-vai tad nav citas bildes, šeit tāds tukšs, atsvešināts skatiens, itkā kāds viņu pavārtē būtu paņēmis- viss zaudēts!

 14. Nevajag sēt naidu.Vešņakov, tā ir naida kurināšana. Latvijā var dzīvot visi MIERĪGI NEATKARĪGI NO TAUTĪBAS. Mēs esam draudzīgi ar katru. Tā ir neveiksmīga politika. Nekur pasaulē neskan latviešu valoda, mums jācīnās nezaudēt valsts valodu Latvijā….

  • Да где здесь «naida kurināšana»? В любви к своему родному языку и своей культуре? Что за передёргивания такие. Разве господин посол призывал бороться против латышского языка, против латышей, против Латвии?! Да ничего подобного.

   • Šeit nav Krievija; kopjat savu valodu pulciņos un savā namā. Latvietim jāzin krievu valoda, bet krievam latviešu nē? Tā ir okupantu domāsana, tieši tāpat kā Eiropas ekonomiskie migranti- mums pienākas!

    • Господи, да как же вы задолбали уже стереотипами своими. Да знаем мы ваш язык, знаем. Просто насильственные меры его внедрения и языковая инквизиция, привели к обратному эффекту – мы не хотим им пользоваться!

 15. labāk aicinājis tautiešus uz mājām

 16. Krievijas vēlēšanas arī neatbilst visiem demokrātijas standartiem. Kad tās tiks sakārtotas? Pašu māja ir pa priekšu jāsakārto.

 17. Vesnjakova kungs brauciet atpakal kopa ar Jusu sadraudzigiem jusu Gigantiska kopiga dzimtene, ar kopigu kulturu, ar kopigu valodu un lieciet miera mazu Latviju prieks latviesiem un vinu istiem draugiem!

 18. Pārprasta integrācija Atbildēt

  Varen plaša viņa zeme dzimtā! Vēl nav gana!

 19. ................... Atbildēt

  uz ielas nešpļaujiet un mazgājieties šad tad, cīnītāji. Vienmēr par kaut ko jācīnās, nevar kā cilvēki.

 20. Cīnies nu vien savā krievijā ar nabadzību un badu…. :-)))

 21. Vai tā nav vēstnieka tieša iejaukšanās Latvijas Republikas iekšējās lietās un kūdīšana ?

 22. Алё гараж?! А чего у вас вдруг такая истерика то случилась? Вы свой язык любите и носитесь с ним как с писанной торбой, и для вас это норма. А почему это нам нельзя делать тоже самое, а?! Мы тоже любим свой язык и свою культуру, и тоже хотим их защитить. Защитить от ваших .. нападок. Нормальное такое желание. Всё прям как у вас самих. И почему это нам этого нельзя делать?! Идите ка вы ..

  • Puika, tu esi piemirsis ģeogrāfiju

  • Draudzins, na brauc tacu tava Gigantiskaja krievijas dzimtene un lieci miera mazu Latviju no
   tavas mulkigas pretenzijas!

  • Nu no Daugavpils tev nav tālu jābrauc lai tu runātu savā valodā,takā brauc vien uz rodinu kuru esi nodevis

  • Tak zaņemaitesj svoim jazikom svojei rosije! No nje chužoi zemlje, gde roģina drugova naroda! Vi Okupanti! Vaš stlb na pardaugave nado spiļitj. I tašitje ego na krasnuju plošaģ! Jasno!

   • Да с чего вы взяли, что эта земля только ваша?! Для нас эта земля тоже Родина. Удивлены?! А комплекс в пардаугаве проектировал латышский архитектор. А на месте Милды стоял памятник царю, а саму её построили на пожертвования, в том числе и русских людей. И если бы не Вера Мухина, этого памятника уже не было бы. Так что, сами вы окупант.

  • Krievi dzīvo Krievijā, Latvijā -krievvalodīgie, dažādas tautības. Patiess krievs būtu devies atpakal uz dzimto zemi, vismaz pāris gadu atpakaļ, kad naftai bija cena un Krievijā viss gāja uz augšu ( pēc preses). Šie aicinājumi par kultūras saglabāsanu ir virtuves revolucionāru cienīgi, jo pašiem tak slinkums, gaida no valsts. Visi inteliģentie krievi sen zin latviešu valodu, ” kurpniekiem” jau nav vajadzīga!

  • atšķirība,ka mēs ar savu valodu “nēsājamies”savā valstī,bet jūs gribat savējo nezin kāpēc saglabāt tieši mūsējā,nevis savā.Nekad neviens līdz šim nav skaidrojis-kāpēc krievu valoda ir noteikti jāsaglabā tieši Latvijā.Nav nekad dzirdēts,ka par krievu valodu tā cīnītos kādā citā valstī.

 23. … Nekaunigs un vina stavoklim nepiedeross padoms Krievijas vestniekam … !!!!

  … Kad reiz so ‘ persona non grata’ izraidis no valsts … ?!

 24. BRĀLĪGAJĀ IZRAĒLĀ Atbildēt

  ir daudz krievu migrantu. Tomēr par valsts naudu Izraēla uztur savas un palestīniešu skolas. Vai tad Latvijai jābūt muļķu zemei?

 25. Nu kur tad nu vēl! Nesen biju mājās, Rīgā! Mans šoks! Vieni krievi, kur vien nepaskaties! Viss ir šausmīgi Pārkrievojies! Tv, vieni krievu kanāli! Viss krievu valodā! Pretīgi! Un tās ir beigas! Vilciens aizgājis! Tāpat, kā ar arābiem, musulmaņiem eiropas centrā! Viņi visi, kā Utis kažokā! Pat daudz trakāk! Kā Hroniska, Neizārstējama kaite! Kautvai mazliet pieslāpējot šo Pārkrievošanos, vajag Momentāli aizliegt Latvijā 9 maija svinēšanas, jebkādas pulcēšanās! Piemiņas uzliesmojumu! Vienīgā un tikai, Valsts valoda Latviešu! Krievu skolas likvidēt! Un Pilnīga, Kategoriska Obligāta Latviešu valoda! Visur! nezin, Nepoņemuju!? Ārā no Latvijas! Krievija plaša, visiem vietas pietiks!

  • А какого хрена ты в Ригу попёрся, парниша? Подотри сопли, собери свои обоссанные памперсы, и брысь обратно в свои лауки. Там ведь тишина и латвискумс кругом. Рига никогда не была чисто латвийским городом, и про надпись на городских воротах не забывай.

   • Pilnīgs ērms 🙂 urla, kas urla

    • Надпись на воротах то про тебя была, перламутровый ты наш. Зря тебя пустили…

   • “Rīga nekad nav bijusi tīri latviska pilsēta” – tas “nekad” sākās ar tavas tēvzemes iebrukumu neatkarīgajā Latvijā.

    • Да так было с самого основания города епископом Альбертом! Неужели вы так мало интересуетесь историей родного города. Ситуации стала меняться в лучшую для вас сторону только тогда, ктогда Рига вместе с Латвией вошли в состав царской России.

     • Nosauc gadu kad Latvija ir bijusi Cariskās krievijas sastāvā mudila tu končenijs,nevajag idomāt tev savu vēsturi

     • >meemais 5. februāris, 2016 14:22
      Это просто перл с вашей стороны, но да ладно. Специально для вас процитирую Википедию.
      «В составе Российской империи (1721—1917)
      Полученная по мирному договору в 1721 г. Шведская Лифляндия (в которую входили северная часть современной Латвии и южная современной Эстонии) в Российской империи стала частью Рижской губернии, а потом отдельной Лифляндской губернией. В 1772 году в результате первого раздела Речи Посполитой к России была присоединена Латгалия (Инфлянты Польские), а в 1795 г. — Курляндия.
      Во время вторжения Наполеона французские войска временно оккупировали Курляндию, однако Ригу им взять не удалось. Вскоре после Отечественной войны 1812 года на большей части территории Латвии было отменено крепостное право.
      Во второй половине XIX века проводится индустриализация прибалтийских земель. В 1861 году была проведена первая железная дорога между Ригой и Динабургом, которая впоследствии была продолжена до Витебска. В 1862 г. основан Рижский Политехникум. Рига превратилась в индустриальный центр, где были построены многие заводы (в том числе известный Руссо-Балт). Однако во главе местной элиты оставались немцы. В то же время охватившая Европу волна национального возрождения затронула и территорию современной Латвии. Образовались кружки младолатышей. На заводах появились и марксистские кружки.»

     • sobiri svoih Vaņuš i duitji poskorei ot našei zemlji! Vešņakova Obizateljno soboi i etova Dega Mahno Girsa! Vas nado attoslatj podaļše, c Nevovzratom! Tuda za Arhangeļsk! Vaš Komunizm Pogubil polovinu Evropi! Eto shjas vidno! I vse Belije narodi eto chustvujut do Pečeņi!

     • > vot 6. februāris, 2016 00:21
      Наш коммунизм?! А что, Маркс с Энгельсом были русскими? А среди коммунистов не было латышей что ли? А кто ж тогда у вас в сейме?

   • galvenais parņiša! Tombovskij volk tvoi parņiša! Es esmu dienējis padomju armijā. Biju seržants, beigās uz dembeli Vecākais seržants! Broņa krepka i tanki vaši bistri, vstraju stajat sovetskije tankisti! tāda bija mūsu bataljona dziesma! Bet tu salaga pamalkivai un savāc savas višīčki un kraties uz savu Roģinu!

    • А я вот офицер. В Бресте танки грузил. Так что, облом-с именно тебе. Плает по тебе губа.

   • А какого хрена ты в Ригу попёрся, парниша?

    Nu ti polnij baran! Riga moi rodnoi gorod! A tvoi Čeļabinsk! Iļi Vorkuta!

    • Да что ты говоришь. А если и мой тоже. Что тогда, как город делить будем?!

  • Vari kaut desmitām reižu vēsturi šeit purināt- tā katru dienu mainās, katrs rakstījis ko grib, blakus neesi stāvējis. Tagad šeit ir Latvijas valsts un tevi par tādu necieņu pret latviešiem būtu jāsūta pie zobārsta, un neesi tāds vienīgais, tas gan visu laiku jāpatur prāta.

   • Вы тоже рядом не стояли, но от этого сами исторические факты не меняются. Меняется их описание угодливыми историками, старающимися угодить очередным правителям. Вы обвиняете меня в неуважении латышей. А в чём же оно, это неуважение, выражается? И сразу встречный вопрос, а вот вы, ваши политики и депутаты, вы все уважаете мой народ? Судя по многочисленным комментариям, высказываниям ваших политиков и действиям правительства, вовсе нет.

 26. Kas tur ko c’in’ities? Run’ajiet m’aj’as , ar draugiem un sav’as skol’as k’a gribiet, bet valsts iestādēs un sabiedriskās vietās attiecīgi būs jārespektē valsts valoda, jo mēs dzīvojam Latvijā!

 27. Šī persona ir no valsts izraidāma.

 28. Visas valodas ir jāciena. Mūsējie kad aibrauca uz amēriku atvēra latviešu skolas un tās valstis to neaizlidza. Pavisam cita runa ir par valsts valodu- tai jābūt latviešu. Bet visvērtaigākie darbinieki būs, kas perfekti mācēs latviešu, krievu un angļu valodas + vācu

  • Latvijā viss ir otrādi – te bieži skatās vai sētnieks (trauku mazgātājs) prot krievu valodu, ja prot krievu valodu, tad automātiski visādi jefiņi atzīst, ka cilvēks kā sētnieks būs labs, jo krievu valodas prašana ir kvalitātes zīme. Latvijā laikam joprojām uzskata, ka cilvēks, kurš nezina krievu valodu, ir nekulturāls barbars un nelietis?

  • Tā saucamās latviešu skolas bija svētdienas skolas, kuras neuzturēja valsts.

 29. tagad vajag sākt cīnīties par arābu valodu

 30. Kad latviešu emigranti Kanādā, Austrālijā u.c. ir saglabājuši paaudzēs latviešu valodu, mēs esam lepni. Kāpēc lai krievi nesaglabātu savējo?
  Viņš jau neuzspiež, lai latvieši runātu krieviski. kas negrib, lai nemācās, tagad jau citas valodas modē, runāsim ANGLISKI, WOOOW!

  • Latvijas vēstnieks Kanādā, Austrālijā tā to nepasniedz. Latvieši organizējas un iet svētdienas skolās, nevis uzspiež ASV, Kanādā, Austrālijā valstij apmaksāt latviešu mācības skolās un PII.

 31. Vešņakovs var savākt savus Dieva, likteņa un Latviešu abižotos tautiešus un braukt uz Aizbaikālu cēnīties par dajebko !

 32. Priecājieties mūsu politiķi kuri nobalsoja par krievu okupantu palikšanu Latvijā.Te ir rezultāts.Ja jau pats vēstnieks izsaka šādu aicinājumu tad vairs nav ko teikt.Labāk būtu aicinājies tautiešus braukt mājās uz maskavas tēvzemi.Ar steigu jāpieņem deokupācijas likums.

 33. Vešņakovs Latvijā dzīvojošajiem godīgajiem krieviem ir iedūris mugurā dunci. Kāds nekauņa!

  • Godīgie krievi ir zemāki par zāli. Baidās izteikt viedokli, ja iebruks tautieši viņus pirmos noslaktēs kā nodevējus.

 34. Lai aicina Maiami cīnīties par valodu un citur—ko ieciklējies uz Latviju—tīrā naida kurināšana!

 35. ko tas Vešņakovs te murgo? par kādu valodu krieviem jācīnās?ej kur gribi,vai tā ir slimnīca,vai kāda iestāde ,visur ar krieviem runā krieviski.vienkārši nekauņa!

 36. Nav problēma ar krieviem,problēma ir ar tādiem .. kā tu aleksand,laiks pienācis tevi izsvilpt no Latvijas ….

 37. Skaties,.. uz aizmuguri!!!

 38. Kāpēc šis .. vel nav izraidīts?

 39. AM vajadzeetu izsaukt pie sevis Vesnakovu sniegt paskaidrojumus un par naida kurinaasanu izraidiit no Latvijas.

 40. Otrs Žirinovskis.Abiem jāārstējas.

 41. Absurds!!!!!!!Naida kurinaataajs!!!!

 42. Latvijas krievs. Senči bija 18.novembra Latvijas pilsoņi Atbildēt

  Man ar tevi, vešņakov, nav kopīga dzimtene un nav kopīga kultūra! Mana dzimtene ir Latvija un es nečurāju Rīgas liftos un kāpņu telpās kā to dara daudzi latviski nerunājošie moskaļi, kuri te radušies tāpēc, ka krievija no 1945.-1991.gadam veica Latvijas okupāciju, kolonizāciju un rusifikāciju!
  Arī Ukrainas krievi saka, ka viņi ir krievi, bet viņiem nav kopīga dzimtene ar taviem Moskovijas krieviem un Ukrainas krieviem nav kopīga kultūra ar taviem Moskovijas krieviem. Tieši tāpēc Ukrainas krievi stājas Ukrainas armijā un aizstāv savu dzimteni no Moskovijas/krievijas krievu okupantiem un krievu teroristiem, kuri okupēja Krimu un nu siro Ukrainas austrumos. Ukrainas krievus un krievus teroristus no krievijas vieno tikai tas, ka abiem ir kopīga valoda. Arī man ir kopīga valoda ar Latvijā no krievijas ieklīdušajiem okupantiem un kolonistiem, un mums ir kopīga valoda ar Dostojevski un citiem krievu kultūras dižgariem.
  Saprātīgi domājošie Latvijas, Ukrainas un citu valstu krievi atzīst, ka krievijā pie varas ir noziedzīgs, diktatorisks un priekš krieviem nelabvēlīgs režīms. Jo ātrāk kritīs putina huilo režīms, jo labāk būs priekš krieviem un pasaules.

  • Paldies, ka ir arī tādi KRIEVI( krievi, nevis krievvalodīgie)!

  • Вот уж действительно, дружочек, понятие о Родине у нас с тобой разные! И как бы ты, Хулио или Педро, ни прикрывался Достоевским, а всё-равно нутро твоё гнилое лезет наружу. Не соплеменник ты мне, а так обычный власовец, ..

   • Grafist, kas tev pret vlasoviešiem? Nepatīk, ka krievi vlasovieši izveidoja Krievijas atbrīvošanas armiju karoja pret krieviem boļševikiem (vlasoviešiem viens no mērķiem bija pedofila un deģenerāta staļina iznīcināšana)? Tad jau tev nepatiks arī Latgales vecticībnieki – no tiem tika izveidoti 7 policijas bataljoni, kas jau 1942.gadā devās uz krieviju un cīnījās pret staļinistu un krievu boļševiku virzību uz austrumiem.
    Starp citu, putina huilo tēvs arī bija vlasovietis; dēliņš gan izaudzis par pedofila staļina fanu.

    • Вот кто бы говорил, но только не вы со своими легионерами. Вы своих «героев» чтите, как хотите, а уж со своими мы без вас разберёмся. Нам как то понятнее, кто, как и за что боролся. И, главное, с кем. И они нам не соплеменники, они нам кровники. Вот так просто.

   • Smird pēc illariona

    • Pēc Ilaroina Girsa! Viņš ir viens no Latviešu ienaidniekiem! Un Vešņakovs ar viņu ir Momentāli jāizmet no Latvijas!

     • Ага. А давайте сразу объявите войну России, чего мелочиться. Веселиться, так до конца!

  • Arī mans tēvs bija Ukrainas krievs,arī dienēja padomju armijā,bet viņam bija pavisam cita domāšana.Viņa Dzimtene bija Ukraina.ne Krievija.Manas mātes Dzimtene bija Latvija,mana Dzimtene ir Latvija un mana valoda ir latviešu,bet krievu valodu es pārzinu labi.Cilvēkiem ,kas dzīvo citā valstī ,ne savā Dzimtenē,jāzina tās valsts valoda,kurā dzīvo,jāciena tā valsts,kurā dzīvo,un jāciena tās valsts iedzīvotāji,kuā dzīvo.Ja tas tā nav,tad jādodas uz savu Dzimteni un dzīvot pēc tās likumiem.Mans tēvs bija sajūsmā par Latviju,jo tā krasi atšķīrās no Krievijas un iebraucējiem no Krievijas arī padomju laikos.Vai tas tik grūti saprotams?Prieks par tiem Latvijas krieviem,kas domā līdzīgi.Un ir,taču,vēl Latvijas ebreji,Latvijas poļi,lietuvieši,baltkrievi un ttl.Savu kultūru,taču,var saglabāt nejaucoties valsts lietās..,un ja kas nepatīk…ceļš uz īstajām mājām ir brīvs.Svešā zemē mēs esam tikai ciemiņi,un ja nevaram integrēties,tad jādodas prom..

   • Типичная позиция приверженца позиции «моя хата с краю». Вот кем вы себя ощущаете больше: русским, украинцем или латышом? Только без обид, ладно.
    Надо знать язык, интересоваться культурой. Так кто ж против. Но почему при этом нас заставляют забывать свой язык и свою культуру? Почему обязательно надо противопоставлять одну культуру другой, один язык другому языку. Наши культуры и языки взаимодействуют и обогащают друг друга. Но при этом, одну культуру и один язык назначили главными, а вторых объявили враждебными! И где вы увидили вмешательство в государственные дела? Интеграция на основе ассимиляции для нас неприемлима.

    • Tu krievu fašist,liec latviešu preses portālu mierā !Kas tev neprijemļimo,mums pie pakaļas.Brauc uz fāterlandi aiz Zilupes un prijemļai.

     • Боже, как примитивно! Сами вы фашист, голубчик. Ваше возмущение мне тоже совершенно «pie pakaļas» и уезжать вам на радость я никуда не собираюсь. Не нравится, уезжайте сами.

 43. “Krievija nekad neesot teikusi, ka Latvijā vēlēšanas atbilstot visiem demokrātijas standartiem, piebilda vēstnieks.”
  LABI, KA KRIEVIJĀ ATBILST :))

 44. Šis Komunists, Okupants sen jau bija jāizraida no Latvijas! Viņš ir Latviešu tautas ienaidnieks! Mēs Latvieši Pieprasām momentāli viņu izraidīt no Latvijas, Eiropas Savienības teritorijas! Un vēl vairākus viņam klāt vajag piebiedrot!

 45. Mūsu ĀM Rinkēvičs tā arī netiek skaidrībā ar Maskavas nama “aktivitātēm”!!! Krievijas vēstnieks var runāt VISU, KAS IENĀK PRĀTĀ!!! ROBEŽU NAV!!! LKK dara to pašu!!! Cik ilgi turpināsies visas BEZKAUNĪGĀS UN BEZGODĪGĀS perepētijas??? KĀPĒC TIEK PIEĻAUTA REGULĀRA SPRIEDZE UN PAZEMOJUMI ATTIECĪBĀ UZ LATVIJAS VALSTI??? KAD ĀM SĀKS STRĀDĀT, JO RUNĀŠANA AUGĻUS NENES!!! NESAPROT????????????????

 46. Nav vēl aizmirsis! Atbildēt

  “Uz cīņu mostiet darbaļaudis…”

 47. Izskataas, ka Krievijaa briest revolucija, ja jau atkal meklee kur piekasiities kaiminjiem…

 48. Cik ilgi ĀM “aprunās” visus aktuālos jautājumus ar Vešņakovu? Cik ilgi tiks atļauts tam krievam šeit uzvesties kā Maskavas gubernātoram? Protams ministram svarīgākas ir ģimeniskās lietas un pret valsts lietām var izturēties pa roku galam. Nu norīsim kārtējo bezgožu pamestyo krupi. Vai nu pirmais.

 49. Спосибо дорогой, Александр Альбертович Вешняков.

 50. Neturiet ļaunu prātu uz vēstnieku! Vienkārši katrs darīsim to, ko mākam vislabāk: mēs vienmēr un visur runāsim latviski; viņš – UZTURĒS SPRIEDZI …

 51. Valsts, kas sevi ciena, būtu palūgusi nomainīt vēstnieku. Vešņaks tiešām pārcenšas – it kā viņa pašreizējais postenis patiesībā nebūtu smags kritiens viņa karjerā.

 52. Nožēlojams rašistu ruporiņš. Agresoru lielvalsts aiz muguras dod drošību šim.

 53. Vai patiešām pēdējās KAUNA paliekas zaudējis?!
  Tā jau te krievu valoda, pateicoties latviešu iztapībai, ir kā otrā valsts valoda…

 54. No diplomātijas atklātā uzbrukumā pret Latvijas valsti ?
  Izziņai: Latvijas valstī runā latviešu (nevis fašistu) valodā un visdažādākās tautības privāti kopj un runā savās valodās. Krievu valoda ir vismazāk apdraudētā Latvijā, tāpēc šādi izlēcieni no kunga puses prasa plašākus paskaidrojumus.

  • kādus vēl “paskaidrojumus”? Vai gan vēl nav skaidrs, ka “piektās kolonnas” klātbūtne ir okupācijas sekas, kuras ir jālikvidē – pirms tās nav izraisījušas 3. pasaules karu?

Draugiem Facebook Twitter Google+