×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
2. novembris, 2016
Drukāt

VIDEO: Atklāj, kurš bija tas “gudrinieks”, kas dzērumā Rīgā sadauzīja deviņus auto

Kadrs no videoKadrs no video

Jau vēstīts par vīrieti, kurš Rīgā, Katoļu ielā un vēl dažās vietās, izraisījis vairākus satiksmes negadījumus. Policija ir atklājusi sākotnēji apkopotās ziņas par negadījuma izmeklēšanu un avāriju vaininieka personību, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Vairāku automašīnu sadaudzīšanā un savas mašīnas iznīcināšanā vainotais vīrietis ir 35 gadus vecs. Avāriju izraisīšanas dienā viņš bijis pamatīgā alkohola reibumā.

Nav zināms, ko viņš svinējis, vai arī slīcinājis bēdas, bet pēc aizturēšanas vīrietis bijis tik pikts, ka atteicies pūst alkometra caurulītē, nodot asins vai siekalu paraugus. Šādiem gadījumiem gan ir citas metodes, kā noteikt šofera stāvokli, piemēram, spēja ar aizvērtām acīm pielikt pirkstu pie deguna vai taisni noiet pa līniju.

Tagad šoferim priekšā ne tikai smagas morālas paģiras, jo jādomā, ka dzērums jau izgulēts, bet arī prāvi izdevumi soda naudās un staigāšana pa tiesām.

Apdrošinātāji gan viena dzērājšofera dēļ zaudējumus necietīs un noteikti iesniegs regresa prasību. Jautājums tikai, vai no vīrieša vispār ir ko paņemt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+