Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Baltezerā notikusi smaga avārija: cietušo vidū arī zīdainis5

No skaties.lv video

Ziņa papildināta pl.23.52.

Uz Tallinas šosejas notikusi smaga četru automašīnu sadursme, informē LNT raidījums “Degpunktā” un portāls “Skaties.lv”. Kā portālam pavēstīja Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte, negadījums noticis ceļa posmā starp Baltezeru un Ādažiem.

Policija izsaukumu uz notikuma vietu saņēmusi pusdienlaikā.

Incidentā bez vaininieka paša cieta vēl četri cilvēki, tostarp zīdainis.

Uz Tallinas šosejas abos virzienos bija blīva auto plūsma un kāds nepacietīgs “BMW” šoferis pie Baltezera robežas Ādažu pusē izdomāja iespiest gāzes pedāli grīdā un apdzīt vairākus priekšā braucošos.

Pārgalvīgais manevrs beidzās nelāgi – tika izraisīta smaga četru automašīnu avārija. Mikroautobusa šoferis Ilmārs raidījumam piebilst, ka avārijas cēlonis viņu nepārsteidz. “BMW” šoferim vienkārši esot pietrūcis pacietības. “Viņš tur aizlidoja kūleņiem,” stāsta aculiecinieks.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) informēja, ka avārijā cietušo dzīvībām šobrīd briesmas nedraud, taču ievainojumi būs jāārstē ilgi.

Incidenta vietā strādāja arī ugunsdzēsēji, kuri, lai atbrīvotu “Toyota” iesprostotos,  jo mašīnu vārda tiešā nozīmē avārijas dēļ “pārtaisīja” par kabrioletu.

Saistītie raksti

Savukārt zīdainis palicis teju neskarts – to apliecina bērnu sēdeklītis, kas palicis neskarts. Tas godam izturējis trieciena slodzi un ir kā atgādinājums visiem vecākiem, ka bērna piesprādzēšana nav tikai formalitāte un zīdaiņa turēšana klēpī, piemēram, šādā reizē beigtos ar traģēdiju, ziņoja “Degpunktā”.

LNT “Degpunktā” video skaties šeit:

LA.lv