×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
20. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Bezmaksas skaistuma procedūras vietā sieviete tiek pie 1300 eiro kredīta (7)

Kadrs no videoKadrs no video

“Es teicu, ka to nevaru atļauties un ka man ir tikai 200 eiro ienākumi, un ar to man ir jārēķinās. [..] Teicu nē. Tad man piedāvāja kosmētiku par 70 eiro, no tās atteicos, un tad – par 50 eiro,” stāsta cietusī. Tagad viņa vairs nespēj ne sev, ne citiem paskaidrot, kā galu galā no salona “Gold Beauty” iznākusi ar vairāk nekā 1300 eiro lielām kredītsaistībām par kosmētiku, kas viņai nemaz nav vajadzīga, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Cietusī Ilona pie raidījuma Bez Tabu atbraukusi no Liepājas. Viņai līdzi ir maisiņš ar kosmētiku, par kuru nāksies maksāt 1369 eiro. Viss sācies ar it kā “bezmaksas procedūru”. Sieviete vairākas reizes kategoriski atteikusies iegādāties dārgo kosmētiku, taču viņu pierunājuši tomēr to iegādāties. Vēlāk, kad sieviete mēģinājusi no slēgtā līguma atteikties, viņai tika atteikts.

Ceļu uz Ilonas norādīto uzņēmumu raidījuma “Bez Tabu” komanda pavisam mierīgi var mērot aizsietām acīm, jo šī taciņa jau ir labi iestaigāta. Tiesa gan, uzņēmums vismaz trešo reizi ir mainījis nosaukumu, un tagad sevi dēvē par “Gold Beauty”.

Kompānijas pārstāvji apgalvo, ka sievietei kredītu iedevusi kompānija “Big Bank”, kas rūpīgi izvērtējot cilvēka iespējas kredītu atdot. “Kompānija, kas dod kredītu, ir izvērtējusi viņas iespējas ņemt kredītu, un atradusi, ka tā iespēja ir,” saka “Gold Beauty” vadītājs.

Tāpat arī “Gold Beauty” vadītājs noliedz, ka sievietei kompānijā būtu piespieduši iegādāties kosmētiku pret pašas gribu. Tiesa gan, PTAC atzīst, – uzņēmuma pārdošanas taktika tiks vērtēta. “Pārdošanas, pierunāšanas, apvārdošanas metodes ir nepieņemamas un agresīvas, bet pie tā mēs vēl strādājam. Tur gala lēmuma pašlaik vēl nav,” saka PTAC pārstāve.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Arī man tā sākas,varu padalīties bēdās.Zvanīja vīrietis no ši paša salona un teica,ka esu ieteikta uz kosmētikas procedūra,kura būs pa velti,jāreķinās tik ar kādām 90.minūtēm.Pievilcīgi vai ne ?Man seju masēs 90.min!
  No tām solītām 90. minūtēm man seju it kā attīrīja uz uzklāja smaržīgos kremiņus labi ,ja pagāja 10.min.,pārejo laiku salona darbiniece,neuzkrītoši, skraidīja laikam pa kabinetiem vai pie citiem darbiniekiem konsultēties,kā pareizi mani” apstrādāt” es viena sēdēju un gaidīju,kad iztecēs tās solītās 90.min,kuras bija solītas,ka ar tām jārēķinās,kā procedūra.
  Tad sāka man arī izvadāt,laipni pa skaisto salonu,pa vienu stāvu,pa otru,kamēr tā ekskursija beidzās kabinetā,kur jau bija daļēji sagatavots pirkšanas līgums,nepaprasot manu piekrišanu,tik bāž Tev zem deguna dokumentus,lai paraksta.
  Izklausās neticami,bet visa tā atmosfēra un domāju iepriekš,rūpīgi sagatavotie teksti,ko darbinieki runā ir izstrādāti ļoti smalki,ka tu nespēj tam noticēt,ka TIEŠI TEVI taisās iesaistīt kredītos,izlemj Tavā vietā .Godīgi nepaprasot vai esu uz mieru ņemt dārgo kosmētiku un vēl pie tam slēgt kredīta līgumu.
  Atceros tik to ,ka teicu,ka nebiju domājusi pirkt un ,ka Jūs man sabojājāt visu dienu,bet tas darbiniecēm ,likās mazsvarīgi ,to it kā nedzirdēja,bet turpināja printēt savas līgumu lapas.
  Tagad to atceroties vēl joprojām nevaru saprast,kas ar mani notika,kāpēc parakstīju,sēdēju,kā nelaimes čupiņa skaistajā kabinetā un sastrādāju tādas muļķības.Vai tiešām biju noburta?

  Pēc kādām četrām,dārgām kosmētikas lietošanas reizēm man uz sejas izmetās sarkani pleķi,zvanīju salonu darbiniecēm,stāstīju savas bēdas.Atbildēja, lai tagad kādu laiku nelietoju, jo kosmētika parādot,tās vietas kur ir” problēma.”
  Kā man ies tālāk nezinu?
  Kā Jūs tagad rīkotos tālāk manā vietā?

  • Tiem, kas iekrita un parakstija ligumu – pirmais, ljoti rupigi, izlasit kontraktu ko parakstijat. Talak var pieteikties uz jurista konsultaciju (var pameklet iespejas ari bezmaksas pie jurispondences studentiem). Un vel varetu ari uz paterataja tiesibu nodalu

 2. Tā arī nesapratu, kur te kāda blēdība? Pati piekrita, pati parakstīja līgumu, pati arī to kosmētiku tā diezgan pamatīgi iztērēja, un tagad grib, lai viņai to paņem atpakaļ? Un, cik sapratu, tā lielā summa jau bija ne tikai par kosmētiku, bet par kādu procedūru kompleksu, ko tante nu vairs negrib izmantot, tāpēc saceļ brēku par it kā briesmīgi dārgu kosmētiku, no kuras tur arī nekas daudz vairs nav pāri palicis. Pilnīgs sviests.

 3. Esmu bijusi tādā kantorī Rīgā. Nu nez, procedūra bija laba. Kad man piedāvāja pirkt, es atteicos ļoti skaidri un konkrēti pasakot, ka par tādu naudu es kosmētiku nepirktu, neatkarīgi, kāda tā, un vai es to varu atļauties. Viss. Neviens virsū neskrēja, ar cirvi nedraudēja. Jā, pierunāt mēģināja, bet man jau arī mēle mutē ir un aiz rokas neviens neturēja. Kopumā nav sliktu atmiņu.

 4. Blēži ir tiešām bijuši vienmēr, bet vai vienmēr arī nevajadzētu viņus sodīt? 🙂 Skaidrs, ka labāk, ja cilvēks ir gudrs un nepakļaujas apmānam, bet tas tomēr nav iemesls ļaut blēžiem nesodīti darboties tālāk.

 5. Es nesaprotu par ko tā tante sūdzas, pati piekrita mārketingam, pati piekrita pirkt kaut ko (parakstīja līgumu) un vēl vairāk – pati arī lieto to kosmētiku. Vienā brīdī sākās morālās pohas, un gribēja nemaksāt, tāpēc zvana Bez Tabu. Sviests kaut kāds. Ja viņa nebūtu atvērusi to savu kosmētiku vispār, tad varētu runāt par kaut kādu zombēšanu, bet te jau vienkārši dumja lauķe grib dabūt kosmētiku par brīvu, tāpēc tagad skandālu taisa.

 6. Neko nevajag apšaut. Cilvēkam pašam, ja ir pieskaitāms, jāsaprot ko dara. Neviens viņai ar varu to līgumu nelika parakstīt, bet, te jau izpaužas tā muļķība, ka domā, ka kaut kas būs par brīvu. Vienmēr ir bijuši blēži un vienmēr muļķi, kuri ļaujas , lai viņus apkrāpj.

Draugiem Facebook Twitter Google+