×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
12. augusts, 2014
Drukāt

Video – godalgotās aktrises Helenas Mirenas “tverkings”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kopš “MTV” balvu pasniegšanas ceremonijas, kuras laikā popzvaigzne Mailija Sairusa izpildīja “tverkinga” deju, kļūstot par karstu diskusiju objektu un mediju zvaigzni, ir pagājis nepilns gads. Tomēr izrādās, ka dziedātājas “skandalozā” deja, precīzāk, pēcpuses purināšana, joprojām nav zaudējusi aktualitāti.

Britu izcelsmes kino un teātra aktrise Helena Mirena (“Karaliene”, “RED aģenti”, “Kalendāra meitenes”, “Hičkoks” u.c.), kura saņēmusi ASV Kinoakadēmijas balvu un vairākus desmitus citu prestižu apbalvojumu, atzinusies, ka šīs kustības ir iemēģinājusi spoguļa priekšā savā guļamistabā un izpildījusi to kādā pirmizrādes pasākumā uz sarkanā paklāja.

Lai arī publikas priekšā “tverkingot” esot ļoti mulsinoši, stāstot par savu jaunāko filmu “Simt soļu ceļojums” (“The Hundred-Foot Journey”), sešdesmit deviņus gadus vecā kino dīva amerikāņu TV raidījumā nekautrējās izpildīt “tverkinga” deju, par to saņemot sajūsmas saucienus gan no raidījuma vadītājiem, gan TV šova viesiem. Helenas Mirenas jaunākā lente “Sim soļu ceļojums” nupat piedzīvojusi pirmizrādi ASV kinoteātros, bet uz Latvijas lielajiem ekrāniem tā iznāk 15.augustā.

Helenas Mirenas “tverkinga” video:

Filmas “Simt soļu ceļojums” video ar subtitriem latviski:

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+