Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Jaungada naktī Rīgā nosvilināti divi auto 16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-Shutterstock

Jaungada naktī Rīgā, Bolderājā un Pļavniekos, nodegušas divas automašīnas. Likumsargiem aizdomas par tīšu dedzināšanu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Jaungada naktī Daugavgrīvā, zem Zvīņu ielas ceturtā nama logiem, uzliesmoja ceturtās sērijas “BMW” – pilnīgi jauns auto pārvērtās par lūžņu kaudzi. Apkārtnes iedzīvotāji par notikušo ir izbrīnīti, jo svētki Bolderājas pusē aizvadīti neparasti mierīgi.

“Es divos naktī aizmigu, es dzīvoju šajā mājā, dzirdēju, ka signalizācija strādā, bet, nu, negribēju celties augšā, bet no rīta skatos – saimnieks staigā. Sākumā nesapratu, pamanīju tikai, ka stikli izsisti. Vai nu petarde ielidoja, vai arī aizdedzināja – nav skaidrs,” stāsta vietējais iedzīvotājs Aleksandrs.

Citi vietējie gan izslēdz iespēju, ka notikusi ļaunprātība, jo Jaungada naktī daudzi bijuši augšā un noteikti kaut ko ievērotu. Tīšām dedzināt būtu pārāk riskanti.

Līdzīgs scenārijs piedzīvots arī Pļavniekos, Dzeņu ielā. Jauna sieviete atbraukusi ciemos nosvinēt svētkus, bet pirmā janvāra naktī viņas “Mercedes” uzliesmojis, pat neraugoties uz to, ka bijis atstāts maksas stāvvietā. Tīša dedzināšana šajā gadījumā ir galvenā versija.

LA.lv