Sports
Hokejs

VIDEO: Krievu hokejists salauž tiesnesim Odiņam kāju divās vietās0


Eduardam Odiņam tiek sniegta pirmā palīdzība.
Eduardam Odiņam tiek sniegta pirmā palīdzība.
Foto: KHL

Latvijas hokeja labākajam tiesnesim Eduardam Odiņam trešdien KHL spēlē starp Podoļskas “Vitjazj” un Ņižņijnovgorodas “Torpedo” neveiksmīgi tika salauzta kāja divās vietās.

Jau cīņas trešajā minūtē abu komandu spēlētāji pilnā ātrumā devās aiz vārtiem pēc ripas, bet viens no viņiem divcīņā zaudēja līdzsvaru un krita, slīdot pret bortu – tieši tur stāvēja Odiņš, kuram nebija iespēju izvairīties no kontakta. Viņš uz nestuvēm tika aiznests prom no laukuma un slimnīcā Podoļskā konstatēts kreisās kājas stilba divu kaulu slēgts lūzms.

Saistītie raksti

“Odiņš guva smagu traumu spēles epizodē, saduroties ar vienu no spēlētājiem, kura darbībā nebija nekāda slēpta iemesla. Tas bija nelaimīgs starpgadījums. Odiņš vīrīšķīgi iztur šo smago traumu, un noteikti atgriezīsies atpakaļ ierindā,” tiesneša traumu komentēja KHL soģu korpusa vadītājs Aleksejs Aņisimovs, kurš pats bija klāt spēlē, bet pēc notikuma devās pie Odiņa uz slimnīcu.

“Mēs darīsim visu, lai Eduarda izveseļošanās būtu pēc iespējas ātrāka,” norādīja Aņisimovs.

Šī nav pirmā reize, kad Odiņš cieš spēles laikā. Pirms nepilniem pieciem gadiem Gagarina kausa spēles laikā starp Maskavas “Dinamo” un Jaroslavļas “Lokomotiv” viņam arī pēc sadursmes ar diviem spēlētājiem nācās doties uz ģērbtuvēm.

Eduards Odiņš četras reizes atzīts par KHL sezonas labāko tiesnesi, viņš līgā tiesājis vairāk kā 600 spēles.

LA.lv