×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
23. jūnijs, 2018
Drukāt

VIDEO: Latvieši steidz iegūt britu pilsonību, lai sirds mierīga (21)

Ekrānuzņēmums no skaties.lvEkrānuzņēmums no skaties.lv

Kādi praktiski un emocionāli apsvērumi liek Latvijas viesstrādniekiem steigties pieteikties uz Lielbritānijas pilsonību, pirms breksita dzelzs priekškars ir aizvēries? Skatieties LNT Ziņu sižetu.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2010. gads): “Papildus līdz šim jau emigrējušajiem Latvijas iedzīvotājiem, vēl gandrīz piektdaļa (19%, jeb aptuveni 400.000) šīs valsts iedzīvotāju ir “oficiāli” atzinuši, ka būtu gatavi pamest šo valsti, galvenokārt politekonomisku iemeslu dēļ”, liecina “Gallup” veiktā aptauja. “Pārsvarā emigrēt vēlētos gados jaunāki cilvēki, kuri ir gan ieinteresēti gan uzlabot savu dzīves līmeni materiālā izpratnē, gan arī vairs naivi necer uz šīs valsts atbildīgu attieksmi pret saviem iedzīvotājiem”, esot secināts aptaujā iegūto datu apkopojumā…
  ——
  Mediju ziņa (2008. gads): “Iepriekšējā gada (2007.) laikā Latvijas iedzīvotāju skaits samazinājies tikai par 10.400 un 2008.gada sākumā Latvijā dzīvoja 2 miljoni 271 tūkstotis cilvēku, bet iedzīvotāju skaita samazinājuma temps 2007.gadā ir bijis salīdzinoši neliels – 0,46%”, liecinot Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) funkcionāru apkopotie “demogrāfiskās statistikas” dati. Savukārt, tikai 3 gadu laikā un tikai uz Īriju vien no Latvijas “oficiāli” skaitās emigrējuši ~ 28.000 iedzīvotāju, bet saskaņā ar medijos publiskoto informāciju – jau līdz 2007. gada nogalei šo valsti politekonomisku iemeslu dēļ jau bija pametuši ne mazāk kā 250.000 tās iedzīvotāju…
  ——
  .
  ”No MUĻĶU ZEMES aizbrauc Tauta…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 27.06.2008., Nr.6. )
  .
  No “valsts” mūk bāleliņi projām:
  “Kā muļķi SILEI novergojām,
  Bet rezultātā – “jāauj kājas”,
  Lai CITUR atrastu sev mājas…”

  Ņirdz MUĻĶU zemes varas stutes:
  “Lai ‘šļūc pa diegu’ “bauru utes”,
  Kam SILES “valstī” dzīvot grūti ~
  Būs rukšķiem ērtāk ‘rīt un pļūtīt’!
  .
  VĒL piektā daļa ‘laisties’ taisās?
  Par to mums tikai ‘ņirga raisās’:
  Kaut puse emigrēt var, droši ~
  Vienalga – ‘loposimies koši’:
  .
  Kā iepriekš – “pūli” čakarēsim ~
  ‘Pa trekno “shēmas” kombinēsim’,
  Gan “tautas kalpos” ‘laižot muļķi’,
  Gan ‘masmēdekļos’ – melu ‘duļķi’.
  .
  Kā ierasts – uzspļausim, ar plīkšķi,
  Un ‘sašķiebsim pret grīdu īkšķi’,
  ‘Pa pliko cērpot’ “reņģēdājus”,
  Kas UZTUR ‘siles bradātājus’.
  .
  Joprojām – “baurus” ‘uzmetīsim’:
  Uz SIB-īrijām trimdā dzīsim ~
  Lai svešās zemēs pelna ‘piķi’,
  Ko ‘atslauks’ šīs “valsts” “politiķi”:
  .
  Par “parādniekiem” emigrantus,
  Mēs saucam, ‘piemeklējot’ “pantus”,
  Ko SEV šai “valstī” ‘cepam’ paši ~
  Lai ‘bleķo ragā’, lupatlaši!!!…”

  No MUĻĶU zemes aizbrauc Tauta ~
  Tai “brīva” izvēle tiek ļauta:
  Var ‘SILES “valstī” atstiept kājas’,
  Vai – pamest Tēvzemi un Mājas…

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Malači!

 3. Grut saprast ka ir tadi cilveki kas ir gatav anulet savejo latviesho pilsonibu. Manuprat tada veida
  anule dveselu.

 4. Nodevēji .

 5. Noskaitīju līdz simtam, lai emociju uzplūdā nesarakstītu to, ko nevajadzētu (par dzimteni Latviju). Vienmēr, kad lasu par šo tematiku, nožēloju, ka tik agri piedzimu, jo man ļoti, ļoti gribētos būt šo cilvēku vietā – kuriem ir iespēja dzīvot tur, kur viņi vēlas. Man it kā grēks sūdzēties, Latvijā man dzīvojas normāli, gaidāmā pensija arī būs laba un vispār grēks sūdzēties par dzīvi. Tomēr kremt apziņa, ka tā arī nerealizēju jaunības sapni – pārcelties uz dzīvi Eiropā! Laimīgā jaunatne!

  • Uzskati, ka esi sapni piepildījis! Latvija ir Eiropā!!!
   Nožēlojamie patērētāji! Neviens negrib strādāt un radīt, veidot. Tikai dzīvot pa lielveikaliem un nekā nedarīt! Visu dienu sēdēt facebookā!

 6. Toties tūkstošiem nezināmas izcelsmes krievu miljonāru tiecas iegūt LV pilsonību….lai sirds mierīga!

 7. ak juristiem jāiejaucas Atbildēt

  UK pilsonības iegūšanā? Kas te viss tik nav rakstīts – vienam pilsonību anulē, jo taisās iegūt angļu pasi, otrs ātri piesakās, kamēr nav pazudusi LV pilsonība!
  Pirmkārt, Latvijas pilsonību var anulēt, ja no tās atsakās, bet tikai ar noteikumu, ka ir dokumentāli pierādāma iegūta citas valsts pilsonība, vai ir iegūts apstiprinājums, ka tuvākās dienās pase būs. Ja citas valsts pilsonības nav, atteikties nevar.
  Iegūstot UK pilsonību, Latvijas pilsonību nezaudē, jo Latvijas pilsoņiem ir atļauta dubultpilsonība ar ES valstīm, pie kā pieder arī UK. Ir taču zināms, ka angļi, piemēram, tagad simtiem piesakās Vācijas pilsonībā (nu tie, kas Vācijā dzīvojusi ar angļu pasi). Kas te ko darīt advokātiem, grūti pateikt, bet nu juku laikos jau nopelnīt var labi.:))

 8. Klaidoņi, naudas vergi, pilnībā zuduši Latvijai. Ko jūs vēl gribat? Aizbraucāt, pametāt Latviju, tad neskatieties atpakaļ. Ne mums, ne Latvijai tādi, kā jūs, VIEGLAS LAIMES MEKLĒTĀJI, NAV VAJADZĪGI. Pelniet savu lielo naudu un dzīvojiet laimīgi. Uz neredzēšanos!

 9. MALAČI !!! Var just kā mūsu valdība rūpējas par Tautu…Visi mūk projām,bet viņi vēl no aizmugures cenšas bļaut par nodokļiem…neieredzu šos varas kāros,un naudas kāros izdzimteņus!Savādāk to nevar nosaukt…

 10. Tādi paši kā krievu okupanti Latvijā. Parazīti. Ceru, ka briti šādus labuma meklētājus izmetīs no valsts. Pretīgi.

  • Mes neesam paraziti! Mes izmantojam savas cilvektiesibas,kas mums pienakas, stradajot cita valsti, maksajot nodoklus un domajot par savu nakotni. Ja darba tirgus ir atverts, tad cilveks nedrikst klut izmantots un izgrusts atkrituma bedre vai palikt pie sasistas siles. Viss!

 11. Nav pilsoniba anuleta, ja tev ir LV pase un tu esi LV pilsonis. Mulkibas.Neticiet rakstitam.Pilsonibu anule , ja tu pats no tas atsakies.

  • Pirms uzsakat britu pases iegusanas procesu, ludzu, konsultejaties ar nopietniem, sertificeties juristu birojiem.Neveiciet so procesu individuali onlaina, kaut tas ir daudz letak.Veiciet so procesu caur juristu, advokatu birojiem, tas atmaksasies. Ja LV pilsoniba ir anuleta, noskaidrojiet, kapec tas ir darits!

 12. Jā, es arī saņēmu savu Britu naturalizācijas sertifikātu pagājušajā gadā pirms Z-svētkiem, ap 5. Janvāri man jau bija rokā Britu pase, un ap 15. Februāri latvijas pilsonība anulēta.

  • “… latvijas pilsonība anulēta.”
   Vai tas obligāti? Tagad taču atļauta ts dubultpilsonība ar rietumvalstīm…

   • Laikam jau obligāti,jo jāturas tālāk no no mafiozās gaisotnes Latvijā,kur OIK ir akmenī iecirsts ,investoru meklētāji un maksāt nespējas administratori darbojas kā viena komanda.

Draugiem Facebook Twitter Google+