Mobilā versija
Brīdinājums +12.5°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
19. maijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Pensionāri nosvin kāzu jubileju. Pēc nedēļas viņi mirst mīklainā nāvē… (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Kādā dzīvoklī Zolitūdē atrasti divu pensionāru līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Jau gandrīz nedēļu Paula Lejiņa ielas 5. nama iedzīvotāji kāpņu telpā jutuši pretīgu aromātu – tādu kā līķu smaku. Beidzot kāds sadūšojies un piezvanījis policistiem, kuri nekavējoties ieradušies norādītajā adresē.

Atklājies, ka dzīvoklī guļ divu pensionāru līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Pagaidām policija ietur slepenību un arī mājas iedzīvotājus par notikušo tur neziņā.

Tuvākie kaimiņi par vecīšiem saka tikai labus vārdus, versija par to, ka vīrs nogalinājis sievu un pēc tam izdarījis pašnāvību, esot maz ticama. Abi dzīvojuši saticīgi, turklāt pirms nedēļas svinējuši kāzu jubileju, noskaidrojis raidījums.

Kaimiņi pieļauj iespēju, ka pie vecīšiem paviesojies kāds zaglis vai laupītājs, kuru labsirdīgie pensionāri varbūt noturējuši par darbinieku no namu pārvaldes, gāzes dienesta vai citas iestādes.

Par notikušo sākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Paskatoties sižetu-konkrēta krievu invāzija! Cilvēki tādā vecumā,kas nozīmē,ka izglītība iegūta Latvijā,nespēj sarunaties latviski ! Te lūk parādās integrācijas politika visā krāšņumā ! Un kas ir integrējies? Pareizi! Latvietis,kas ar viņiem sarunājas krieviski !

    • Kam ta izmirosu valodu vajadziga ? Jau Eiropai pardeva visu, pat valutas savas nau , visas jomas pedeja Eiropa , ta ka labak pakluse un nesmidini …

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+