Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Policisti dzenas pakaļ aizdomīgam mikroautobusa šoferim0

Foto Ekrānuzņēmums

Pagājušās darba nedēļas izskaņā kārtības sargu palīdzību lūdzis kāds šoferis. Policisti saņēmuši zvanu, ka pa Maskavas ielu Rīgā virzās balts mikroautobuss “Fiat”, izraisot vairākas avārijas situācijas, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Uz notikuma vietu devušās divas pašvaldības policijas ekipāžas. Taču, nonākot galamērķī, atklājies, ka vienīgais, aprakstam atbilstošais braucamrīks “noparkots” vienā no degvielas uzpildes stacijām un tā šoferis nekur tuvumā vairs nav redzams.

Tā kā nebija zināms precīzs auto reģistrācijas numurs, policistiem nebija pārliecības, ka tas ir tieši šis mikroautobuss. Viņi turpināja apsekot tuvējo apkārtni, pārliecinoties vai “mikriņš” neuzsāks kustību. Pēc brīža tā arī notika – automašīnā iekāpa vadītājs, kurš, ignorējot par “ķieģeli” saukto ceļazīmi, izbrauca uz Maskavas ielas un, paātrinot ātrumu, devās Rumbulas virzienā. Drīz vien policistiem izdevās panākt mikroautobusa vadītāju, kurš gan savu transportlīdzekli apturēja tikai pēc vairākiem aicinājumiem.

Gandrīz 2,5 promiles un fakts, ka vīrietim nebija vadītāja apliecības, bijis pietiekams iemesls, lai šoferis nonāktu ceļu policijas pārziņā.

Pret pārkāpēju ierosināta krimināllieta.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv