REUTERS/SCANPIX

Sanhosē “Sharks” komanda otrdien atstāja “sausā” Sentluisas “Blues” hokejistus un panāca izlīdzinājumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijā.
Otrajā mačā “Sharks” guva panākumu izbraukumā ar rezultātu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0), bet sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Rezultātu “Sharks” atklāja jau otrajā minūtē, kad izcēlās Tomijs Vingelss. Otrajā trešdaļā 2:0 panāca Brents Bērnss, kurš trešās trešdaļas sākumā arī iemeta komandas trešos vārtus. Savukārt punktu mačam pēdējā minūtē ielika pieredzējušais lietuvietis Daiņus Zubrus, ieraidot ripu tukšos vārtos.
Tikmēr “Sharks” vārtsargam Martinam Džounsam otrdien pirmajos divos periodos bija jāatvaira vien 15 metieni, bet dueli viņš noslēdza ar 26 atvairītiem raidījumiem.

Sērijas pirmajā spēlē pirms divām dienām “Blues” guva panākumu ar 2:1.
Šīs sērijas nākamais mačs ceturtdien jau risināsies “Sharks” laukumā.

Austrumu konferences finālā spēkojas Pitsburgas “Penguins” un Tampabejas “Lightning”, turklāt arī šajā sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1. Abiem mačiem “Lightning” sastāvā bijis pieteikts arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.