AFP/LETA

Dalasas “Stars”NHL čempionātā  guva trīs vārtus minūtes laikā, nodrošinot 6:3 (0:1, 1:1, 5:1) uzvaru pār Anaheimas “Ducks” komandu.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Laikā starp trešās trešdaļas sesto un septīto minūti “Stars” 53 sekunžu laikā guva trīs vārtus, no rezultāta 1:2 panākot 4:2 savā labā. Dažas minūtes vēlāk Francijas izlases uzbrucējam Antuānam Ruselam izdevās panākt 5:2, bet pamatlaika pēdējās minūtēs abas vienības vēl pa reizei apmainījās vārtu guvumiem.