Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Uz Rīgas apvedceļa 3 cilvēki cietuši Lietuvā reģistrēta kravas auto avārijā0

Ekrānuzņēmums no LNT “Degpunkta” video

Šo ceturtdien, 23.augustā, ap pl.10 rītā notikusi nopietna avārija uz Rīgas apvedceļa, Ķekavas pusē. Tajā ievainoti trīs cilvēki, vēstī LNT raidījums “Degpunktā”.

Netālu no pagrieziena uz Jaunsilu, sadūrušies divi pretim braucoši auto, Lietuvā reģistrēts kravas automobilis “Scania” un salīdzinoši neliels “Volkswagen” furgons.

Kravas automobiļi viens otru aizķēruši ar kreisajiem sāniem, tādēļ nopietnāk cietuši tieši šoferi. Viņi brīdī, kad nelaimes vietā viens pēc otra ieradušies operatīvie dienesti, nodoti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu rokās.

“Degpunktā” tā arī neizdodas aprunāties ar šoferiem, jo abas notikuma vietā strādājošās mediķu brigādes drīz vien ar pacientiem aizbraukušas uz slimnīcu.

Saistītie raksti

Pēc neoficiālas informācijas gan zināms, ka kravas auto šoferis norādījis uz to, ka pretējā joslā iebraucis tieši nelielā “Volkswagen” stūrētājs. Šādu versiju apstiprina arī uz asfalta redzamās bremzēšanas pēdas – kravas auto pirmo reizi bremzes nospiestas, tam pilnībā atrodoties savā braukšanas joslā. Policija fiksējusi notikuma vietā redzamās pēdas un lietas materiālus nodos izmeklētājiem.

Ikviens, kura rīcībā ir video reģistratora ieraksts vai informācija, kas apstiprina kravas automobiļa vadītāja teikto, vai varbūt tieši otrādi var palīdzēt aizstāvēties otra auto šoferim, ir aicināts ziņot par to policijai, aicina “Degpunktā”.

LA.lv