×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
8. janvāris, 2018
Drukāt

VIDEO. Valsts kontrole vētīs Rīgas domi (2)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

“Valsts kontrole ir apņēmusies veikt likumības un lietderības revīziju Rīgas pilsētas pašvaldības piešķirto dotāciju biedrībām un nodibinājumiem. Šāda revīzija ir iekļauta Valsts kontroles 2018. gada darba plānā,” Rīgas domes deputāts Jurģis Klotiņš (VL-TB/LNNK) atklāja RīgaTV 24 raidījumā “TOP5”.

J.Klotiņš apgalvoja, ka viena no lielākajām problēmām ir neskaidrība par to, kā “Rīgas satiksme” izmanto piešķirtās dotācijas. “Tas jau ir iepriekš zināms, ka “Rīgas satiksmes” pieeja tam, kā tiek izlietota Rīgas domes piešķirtā dotācija, ir neskaidra. Man nav pārliecības, ka pašam Finanšu departamentam ir iedota visa likumiski noteiktā informācija,” raidījumā sacīja Rīgas domes deputāts.

Viņš norādīja, ka arī citas valsts iestādes ir lūgušas veikt pārbaudi “Rīgas satiksmē”: “Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija jau ir lūgusi veikt revīziju “Rīgas satiksmē” – auditu.”

J.Klotiņš sacīja, ka Valsts kontrole plānojot īpašu uzmanību pievērst tam, kā tikuši izlietoti ielu remontam paredzētie līdzekļi. “Vēl Valsts kontrole ir nākusi klajā ar paziņojumu, ka viņa veiks revīziju Rīgas domes Satiksmes departamentā saistībā ar ielu remontu organizāciju un līdzekļu izlietojumu,” raidījumā pauda J.Klotiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai ir cerība, ka kaut ko atradīs? Pieprasīs vēl lielākas izmaksas un visi gali ūdenī

  2. … Beidzot kads valsts instituts atmodies … un sacis saprast par notikuso RD !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+