×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. jūnijs, 2014
Drukāt

Vienā no disciplinārlietām Strīķei piemērots rājiens (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Disciplinārlietā par pārvietošanās ierobežojumu, lai nodrošinātu likumā “Par valsts noslēpumu” noteikto valsts noslēpuma objektu aizsardzību, neievērošanu, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniecei Jutai Strīķei piemērots rājiens, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Kā ziņots, minētā disciplinārlieta bija saistīta ar to, ka Strīķei nebija izsniegta speciālā atļauja pieejai valsts noslēpumam un, atjaunojot viņu amatā, Strīķei ar iestādes vadītāja rezolūciju tika noteikti pārvietošanās ierobežojumi, lai nodrošinātu likumā “Par valsts noslēpumu” noteikto valsts noslēpuma objektu aizsardzību.

Tomēr tika konstatēti fakti, kas liecināja, ka Strīķe nav ievērojusi minēto rezolūciju, līdz ar to tika sākta disciplinārlieta. Šīs disciplinārlietas izmeklēšanas komisiju vadīja KNAB Iekšējās drošības nodaļas vadītājs Jānis Roze.

Jau ziņots, ka otras disciplinārlietas izmeklēšanas termiņš pagarināts līdz 6. jūlijam. Šīs disciplinārlietas izmeklēšanas komisiju vada KNAB Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļas galvenā speciāliste.
Saskaņā ar noteikumiem disciplinārlietas izmeklēšanas termiņš ir viens mēnesis, tomēr pēc komisijas motivēta lūguma KNAB priekšnieks izmeklēšanas termiņu var pagarināt uz laiku, kas nav ilgāks par četriem mēnešiem, bet gadījumā, ja nepieciešama ilgstoša faktu konstatācija, KNAB priekšnieks termiņu var pagarināt uz laiku, kas nav ilgāks par gadu.

Biroja priekšnieks disciplinārsodu uzliek desmit dienu laikā no dienesta pārbaudes pabeigšanas dienas. Lēmumu par disciplinārsoda piemērošanu var pārsūdzēt tiesā mēneša laikā no lēmuma spēkā stāšanās dienas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kā paši KNAB darbinieki VAR izmeklēt viens otra pārkapumus????????????Neviens nevar būt DROŠS, ka šie “izmeklētāji” nav Streļčenoka cilvēki!? Kā var cilvēks strādāt, ja viņam LIEGTA IESPĒJA PAT PĀRVIETOTIES pa darba vietu??????? Kur tad tik PĒKŠŅI PAZUDA pieeja valsts noslēpumam Strīķes kundzei, ja viņai tā bijusi VISUS GADUS, KOPŠ VIŅA STRĀDĀ KNAB?????????? Kam NEPIECIEČIEŠAMS, LAI VIŅAI PIEEJAS VALSTS NOSLĒPUMAM VAIRS NEBŪTU?????????? KĀPĒC klaji tiek ATBALSTĪTA korupcija LATVIJĀ? Kas ir TIE visu VARENIE, KAM KNAB NETIEK VAI NEGRIB TIKT KLĀT? ĻOTI INTERESANTI!!! Šie jautājumi noteikti interesē ikvienu iedzīvotāju!? KAM TRAUCĒ STRĪĶES KUNDZES DARBS????????? Otrs aspekts ir jautājumi sakarā ar razošanu: KĀPĒC NOTIEK SPILGTI REDZAMA PRETOŠANĀS RAŽOŠANAS ATTĪSTĪBAI LATVIJĀ??????? KAS TIKAI NETIEK DARĪTS, LAI TĀS NEBŪTU!?? Ar MUTI BRAUC VISAS VALDĪBAS UN SAEIMAS, BET NEKO NEDARA…Kur ir SAKNE PRETDARBĪBAI?????? Nekas nenotiek TĀPAT VIEN!???????? Trešdienas brīvajā mikrofonā izskanēja VIENA ļoti interesanta versija šo jautājumu sakarā………

  2. Streļčenoks jau neļauj Strīķei strādāt, tik vaktē vien un dresē. Tādu dresētāju balsta Kalnmeiera kungs. KNAB kļuvis par apsmieklu! Cik ilgi?

Draugiem Facebook Twitter Google+