Mobilā versija
+13.0°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
25. decembris, 2014
Drukāt

Vienkārši un sieviešu ne vienmēr saprasti iemesli, kas vīrietim liek atteikties no seksa (1)

1. Nav jābūt "vienmēr gatavam"

1no10
paris-strids-miegs-gulta-45179920
Foto – Shutterstock

Nereti sabiedrībā vērojams visai maldīgs priekšstats, kas pauž uzskatu – vīrieši grib seksu vienmēr un visur, kamēr sievietēm ir pieļaujama tuvības noraidīšana, aizbildinoties ar dažādiem apstākļiem. Ja arī tev ir līdzīgs viedoklis, atceries, ka arī vīrietis var būt noguris vai ar sāpošu galvu, kas gan nebūt nenozīmē iekāres trūkumu. Šai sakarā piedāvājam “Women’s Health” apkopotos iemeslus, kas visbiežāk liek vīriešiem atteikties no seksa.

 1. Nav jābūt "vienmēr gatavam"
 2. Gremošanas traucējumi
 3. Alkohols
 4. Miega trūkums
 5. Slikts noskaņojums
 6. Sāpes
 7. Higiēnas apsvērumi
 8. Slinkums
 9. Spēle ir sākusies
 10. Problēmas darbā

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Viss tas pats,kas sievietēm.Tas ir tik cilvēcīgi.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+