Sports
Motoru sports

Viens no Latvijas vadošajiem bagiju braucējiem Boks pēc negadījuma sacensībās nogādāts reanimācijā 0

foto – Buchse Autocross

Viens no Latvijas vadošajiem bagiju braucējiem Jānis Boks sestdien kartinga sacensībās cietis smagā negadījumā, kā rezultātā sportists nogādāts reanimācijā.

Kā informē “Autocross.lv”, sportista dzīvībai briesmas nedraudot. Boks sestdien piedalījās Latvijas čempionāta posma sacensībās Madonā, bet to laikā viņš uztriecies virsū kādam no konkurentiem, kā rezultātā sekojis kūlenis. Autobraucējs esot izkritis no kartinga, turklāt viens no dalībniekiem pārbraucis viņam pāri.

Boks pēcāk smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā. Sākotnējās apskates liecinot par vairāku ribu daudziem lūzumiem, lauzta lāpstiņa, sasistas plaušas, bet runu parādīšanās brīdī nav bijis ārstu slēdziens par to, vai cietusi liesa. Sestdienu autosportists novērošanas nolūkos pavadījis reanimācijā.

Pēdējo pāris gadu laikā Boks piedzīvojis arī divas smagas avārijas bagiju sacensībās, gūstot galvas traumas.
Sportists šogad bija plānojis piedalīties Eiropas autokrosa čempionāta “SuperBuggy” klasē, kur startējis ar atzīstamiem panākumiem, jo pirms diviem gadiem uzvarēja posmā Ungārijā. Savukārt 2013.gadā viņš sezonas kopvērtējumā bija augstajā ceturtajā vietā.

Saistītie raksti
LA.lv