×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Vīķe-Freiberga: ASV notiek kaut kas līdzīgai sociālai revolūcijai (9)

Foto - LETAFoto - LETA

ASV līdz ar prezidenta vēlēšanām, kurās uz uzvaru virzās Donalds Tramps, notiek kaut kas līdzīgai sociālai revolūcijai, šādu viedokli LNT pauda bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Man jau likās, ka Amerikā briest sprādziens, izteicās Vīķe-Freiberga, norādot uz tiem strādnieku šķiras cilvēkiem, īpaši baltajiem, kuri pēdējo desmit gadu laikā ir zaudējuši darbus.

Amerikāņi revolūciju neveic vardarbīgi, bet gan vēlēšanās, atzīmēja bijusī prezidente, paužot viedokli, ka Tramps ir spējis sekmīgi spēlēt uz cilvēku neapmierinātību un dusmām.

Lūgta vērtēt, cik pamatotas ir bažas par drošību Latvijā, Vīķe-Freiberga atzina, ka Tramps kā kandidāts ir sarunājis gana daudz tāda, par ko mums ir pamats bažīties, piemēram, par NATO 5.panta iedarbināšanu kādas NATO valsts apdraudējuma gadījumā.

Viss izskatās pēc gana pārliecinošas Trampa uzvaras, atzina Vīķe-Freiberga, atzīmējot, ka pasaules biržas un finanšu tirgi jau uzrāda raizes par Trampa uzvaru.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Tapēc,ka visā pasaulē vienāda situācija,kas pie varas un naudas ķešas,tad dzīvo mūžīgā komunismā.Tie kas mēģina izdzīvot ,krāj naidu un neapmierinātību.
  Revolūcijas nebūs vien Krievijā,jo tur varas grožus dzelzs knaiblēs sagrābis VDK palkavnieks.Neapmierināto masām Sibīrijas plašumi garantēti !!Vēl esot Gulaga barakas saglabājušās.

 2. Priekš “psichologa” VFF papļāpājums traki bērnišķīgs. Vai Vairai piemetusies vecuma vaina? Būsi par velti to psicholoģiju pastudējusi. Tikai kautkas nojūdzies garām? Lielmanība

 3. Ješka Džeffersons no Toledo Atbildēt

  Novērotājam: Kas nu tur par novērojumu, ja neskaita, ka esi traki dumjš. Jeb padumjš??
  Ruzvelts jau nebija nekas sevišķs. Tikai vēl viens amīšu prezis. Nekāds glābējs nesanāca, jo bučojās ar Stalinu. Gan nomira (Paldies Dievam – laikā) un tad amīši attapās, ka maskaļi nebija nekas cits, kā tādi paši hitleristi. Tikai skrandaini, iebiedēti un padumji.

 4. jautājums Vairai: Atbildēt

  Kāpēc tu bloķēji čekas maisu atvēŗšanu, pēc tam kad Saeima bija nobalsojusi PAR?

  • Tāpēc, ka maisos atrodas Imantiņš, kura segvārds ir Klukste! (hihihi – visi domāja, ka Klukste ir sievietes vārds, bet nē! Psiholoģiska viltība)

 5. Līdz šim amerikāņi aktīvi atbalstija mūsu kolaboracionistu veikto tautas iznīcinašanas politiku un nešaubīgi atbalstija visas šīs Klukstes,Rumpišus utt.Arī Grantiņa un citu antikolaboracionistu vajāšana notiek ar amerikāņu piekrišanu.Ne jau velti latviešu iznīcinātaji ir satraukušies.

 6. pašpasludinātajai dievmātei atļauju nepaprasija, tad nu ši šumejas

 7. Ja lielās ekonomiskās krīzes laikā pagājušā gadsimtā ASV nebūtu izvirzījies par prezidentu Ruzvelts,bet no kaut kurienes izniris ļeņinam līdzīgs subjekts,tad ASV vēsture būtu ievirzījusies citās sliedēs.
  Kaut kas līdzīgs ASV notiek pašlaik ,tikai bez Ruzveltam līdzīgām spējām un intelektam.

Draugiem Facebook Twitter Google+