×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
4. maijs, 2015
Drukāt

Vingrotāja Grišāne ceturtā Pasaules izaicinājuma kausa sacensībās

AFP/LETAAFP/LETA

Latvijas vingrotāja Valērija Grišāne svētdien Sanpaulu (Brazīlija) notikušajā Pasaules izaicinājuma kausa ceturtajā posmā izcīnīja ceturto vietu brīvajās kustībās.

Sacensību finālā Grišāne nopelnīja 13,075 punktus un ieņēma ceturto pozīciju, no trešās vietas atpaliekot par 0,250 punktiem.

Kvalifikācijas sacensībās Grišāne ieguva 12,800 punktus un bija piektā. Pārējās disciplīnās Latvijas pārstāvēm gan nācās palikt ārpus fināla – atbalsta lēcienā Grišāne kvalifikācijā bija devītā, bet Sabīne Goša vingrojumos uz līdztekām un baļķa bija attiecīgi 13. un 16.pozīcijā.

Tikmēr Latvijas vingrotājs Dmitrijs Trefilovs svētdien izcīnīja piekto vietu vingrojumos uz zirga.

Kvalifikācijas sacensībās piektdien Trefilovs izcīnīja augsto trešo vietu, tiekot pie 14,550 punktiem, bet finālsacensībās vingrotājs tika pie 14,225 punktiem, kas kopvērtējumā deva piekto vietu.

Savukārt sestdien Trefilovs ierindojās sestajā pozīcijā vingrojumā uz līdztekām, finālā saņemot 13,975 punktus.

Kvalifikācijas sacensībās Trefilovs bija astotais ar 13,700 punktiem, kamēr no viņa tikai par 0,200 punktiem atpalika cits Latvijas sportists Vitālijs Kardašovs, paliekot devītajā pozīcijā.

Atbalsta lēciena finālā Kardašovs ierindojās septītajā vietā. Latvijas vingrotājs finālsacensībās divu lēcienu summā nopelnīja vidējo atzīmi 13,850, lai gan kvalifikācijas sacensībās piektdien vingrotājs tika pie 14,350 punktiem.

Piektdien finālsacensībām brīvajās kustībās nekvalificējās Kardašovs, kas kvalifikācijā palika 14.vietā.

Vingrošanas sezonā tiek aizvadīti divi Pasaules kausa un septiņi Pasaules izaicinājuma kausa posmi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+