Mobilā versija
Brīdinājums +5.1°C
Leonīds, Leonīda
Piektdiena, 20. oktobris, 2017
14. augusts, 2017
Drukāt

Vai Kaminskim uzticēt Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vadību? (3)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis

Aivars Mucenieks, Ventspils novada domes priekšsēdētājs: “Pēc nedēļas Alūksnē LPS kongresā balsošu par Auces novada domes Ginta Kaminska apstiprināšanu organizācijas vadītāja amatā. Pirmkārt, kurzemnieki vienojušies par atbalstu, dzirdēju, ka lielās pilsētas arī esot vienojušās. Otrkārt, vismaz pagaidām citi kandidāti publiski nav nosaukti. Treškārt, es viņu pazīstu kā cilvēku, kas jau daudz ko izkodis cauri pašvaldību darbā, citiem vārdiem, viņš labi pazīst drēbi. Skaidrs, ka jaunajā amatā viegli nebūs, jo LPS uzdevums ir pārstāvēt visu pašvaldību intereses, lai arī tās ir dažādas.”

 

Andris Vaivods, Līvānu novada domes priekšsēdētājs: “Valsts ir tik stipra, cik stipras ir pašvaldības. G. Kaminska pārstāvētais saraksts jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās Auces novadā ieguva 76,15% balsu, ar to vien viņš pierādījis savu spēku. Un daudz ko pierādījis arī citos līmeņos, piemēram, kopš 2013. gada veicot LPS priekšsēdētāja vietnieka pienākumus. Ļoti cerīgi ir tas, ka viņš zina, uz ko iet. Kaminska kandidatūra mani apmierina, tāpēc nemaz nedomāju par citām. Šis laiks nav vienkāršs, LPS vadītāja krēslā vajadzīgs spējīgs cilvēks, Kaminskis tāds ir. Liekot lielas cerības uz jauno vadītāju, par paveikto liels paldies līdzšinējam vadītājam Andrim Jaunsleinim, kas pratis LPS nostiprināt un saliedēt, panākt, lai tā labi kotētos arī starptautiskā mērogā.”

 

Guntars Velcis, Ērgļu novada domes priekšsēdētājs: “Pārmaiņas ir vajadzīgas, bet – miers baro, nemiers posta. Jautājums ir par to, kā būs ar LPS lomu turpmāk, vai paliks vienota organizācija vai ne. Kaminskim izaicinājums patīk, un tas ir labi. Pagaidām citu kandidatūru neredzu. Kāpēc es pats nekandidēju? Tāpēc, ka šis lauciņš nav mans aicinājums. Kaminskim ir. Lai jaunā slota tīri slauka!”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. no labas dzives nopampusi,Auci censas pataisit par pensonaru plsetinu

  2. Lai veicas,es kā Auce novada iedzīvotāja turēšu īkšķi

  3. Kadi vinji visi uzpampussi pec feisa,laikam slimi

Franks Gordons: Iegansts raganu medībām (30)Paziņo deviņus paņēmienus, ar kuriem ASV apdraudot Krievijas suverenitāti.
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Vilciens no Ķīnas – atzīmējamā diena kalendārā

Rīgas brīvostā šonedēļ svinīgi tika sagaidīts konteinervilciens no Ķīnas pilsētas Urumči, aģentūrai LETA pavēstīja AS Latvijas dzelzceļš (“LDz”). Pasākumā piedalījās “LDz” vadība, satiksmes ministrs, Kazahstānas vēstnieks, Krievijas vēstnieks, Ķīnas vēstnieks un citas amatpersonas, kā arī mediji. Gada laikā šis bija otrais konteinervilciens no Ķīnas. “LDz” valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš sarunā ar aģentūru LETA atturējies nosaukt precīzu nākamā vilciena sagaidīšanas laiku, bet sacīja, ka tiek turpināts darbs ne tikai pie nākamā vilciena, bet arī regulāru pārvadājumu izveides. Sociālajos tīklos daži ironizē par to, ar kādu pompu Ķīnas vilciens tika sagaidīts, izskan piebildes, ka varbūt vēl svinīgāk par šo Latvijā ticis sagaidīts tikai igauņu bruņuvilciens 1919. gadā.

Vai piekrītat apgalvojumam, ka vīriešiem pēc 40 gadiem jālieto steroīdi?
Monika Zīle: Garā mēle un īsās rokas (5)Kuplo ģimeņu ieguvums no demogrāfijas veicināšanai piešķirtajiem miljoniem pagaidām neskaidrs
Māris Antonevičs: "Jaunās sejas" gaidotIzmaiņas mediju uzburtajā pasaules kārtībā – izrādās, ka jauni, spilgti līderi ne vienmēr ir liberāli.
Draugiem Facebook Twitter Google+