×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Vai Kaminskim uzticēt Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vadību? (3)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis

Aivars Mucenieks, Ventspils novada domes priekšsēdētājs: “Pēc nedēļas Alūksnē LPS kongresā balsošu par Auces novada domes Ginta Kaminska apstiprināšanu organizācijas vadītāja amatā. Pirmkārt, kurzemnieki vienojušies par atbalstu, dzirdēju, ka lielās pilsētas arī esot vienojušās. Otrkārt, vismaz pagaidām citi kandidāti publiski nav nosaukti. Treškārt, es viņu pazīstu kā cilvēku, kas jau daudz ko izkodis cauri pašvaldību darbā, citiem vārdiem, viņš labi pazīst drēbi. Skaidrs, ka jaunajā amatā viegli nebūs, jo LPS uzdevums ir pārstāvēt visu pašvaldību intereses, lai arī tās ir dažādas.”

 

Andris Vaivods, Līvānu novada domes priekšsēdētājs: “Valsts ir tik stipra, cik stipras ir pašvaldības. G. Kaminska pārstāvētais saraksts jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās Auces novadā ieguva 76,15% balsu, ar to vien viņš pierādījis savu spēku. Un daudz ko pierādījis arī citos līmeņos, piemēram, kopš 2013. gada veicot LPS priekšsēdētāja vietnieka pienākumus. Ļoti cerīgi ir tas, ka viņš zina, uz ko iet. Kaminska kandidatūra mani apmierina, tāpēc nemaz nedomāju par citām. Šis laiks nav vienkāršs, LPS vadītāja krēslā vajadzīgs spējīgs cilvēks, Kaminskis tāds ir. Liekot lielas cerības uz jauno vadītāju, par paveikto liels paldies līdzšinējam vadītājam Andrim Jaunsleinim, kas pratis LPS nostiprināt un saliedēt, panākt, lai tā labi kotētos arī starptautiskā mērogā.”

 

Guntars Velcis, Ērgļu novada domes priekšsēdētājs: “Pārmaiņas ir vajadzīgas, bet – miers baro, nemiers posta. Jautājums ir par to, kā būs ar LPS lomu turpmāk, vai paliks vienota organizācija vai ne. Kaminskim izaicinājums patīk, un tas ir labi. Pagaidām citu kandidatūru neredzu. Kāpēc es pats nekandidēju? Tāpēc, ka šis lauciņš nav mans aicinājums. Kaminskim ir. Lai jaunā slota tīri slauka!”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. no labas dzives nopampusi,Auci censas pataisit par pensonaru plsetinu

  2. Lai veicas,es kā Auce novada iedzīvotāja turēšu īkšķi

  3. Kadi vinji visi uzpampussi pec feisa,laikam slimi

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Kurš te varens?

ASV prezidents Donalds Tramps saņēmis daudz kritikas par pirmdienas tikšanos ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu. Trampam tiek pārmests par izteikumiem, ka Krievija ASV prezidenta vēlēšanās nav iejaukusies, – par spīti tam, ka ASV slepenie dienesti izmeklējumos pierāda pretējo. Tāpat ASV prezidents nav aizstāvējis Ukrainu un nav nosodījis Krievijas agresiju tajā, īpaši tādēļ, ka šodien ir ceturtā gadadiena kopš Malaizijas lidmašīnas MH17 notriekšanas virs Austrumukrainas. Tiek apspriestas arī Trampa ārpolitikas īpatnības, jo pēdējā laikā viņam lielāku sapratni izdodas atrast ar dažādiem diktatoriem, kamēr attiecības ar partneriem NATO pārsvarā raksturo strīdi un apvainojumi.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+