Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Vīrietis dzerstiņa laikā ar vairākiem dūrieniem noslepkavo paziņu

@fotolia.com@fotolia.com

Ilustratīvs foto

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) darbinieki aizdomās par sievietes slepkavību aizturējuši kādu agrāk tiesātu 1974. gadā dzimušu vīrieti, liecina VP RRP informācija.

Policijā klāsta, ka noziegums pastrādāts svētdien kādā dzīvoklī Alīses ielā, kur policijas darbinieki atrada 1969. gadā dzimušas sievietes līķi ar vairākiem dūrieniem vēderā.

Apstrādājot operatīvo informāciju, policisti uz aizdomu pamata par slepkavības pastrādāšanu aizturēja mirušās sievietes paziņu – 1974. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturētais savu vainu nodarītajā atzina. Viņš norādījis, ka abi kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus, vēlāk izcēlies strīds, kura laikā viņš vairākas reizes iedūris sievietei. Aizturēšanas brīdī vīrietis bija trīs promiļu reibumā.

Identificējot abas personas, policijas darbinieki noskaidroja, ka vīrietis iepriekš bija tiesāts par slepkavību, savukārt sieviete iepriekš vairākas reizes bijusi policijas redzeslokā par alkoholisko dzērienu lietošanu.

Policijā sākts kriminālprocess par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Vīrietim par pastrādāto noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums. Aizturētajam vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+