Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Vīrietis dzerstiņa laikā ar vairākiem dūrieniem noslepkavo paziņu

@fotolia.com@fotolia.com

Ilustratīvs foto

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) darbinieki aizdomās par sievietes slepkavību aizturējuši kādu agrāk tiesātu 1974. gadā dzimušu vīrieti, liecina VP RRP informācija.

Policijā klāsta, ka noziegums pastrādāts svētdien kādā dzīvoklī Alīses ielā, kur policijas darbinieki atrada 1969. gadā dzimušas sievietes līķi ar vairākiem dūrieniem vēderā.

Apstrādājot operatīvo informāciju, policisti uz aizdomu pamata par slepkavības pastrādāšanu aizturēja mirušās sievietes paziņu – 1974. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturētais savu vainu nodarītajā atzina. Viņš norādījis, ka abi kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus, vēlāk izcēlies strīds, kura laikā viņš vairākas reizes iedūris sievietei. Aizturēšanas brīdī vīrietis bija trīs promiļu reibumā.

Identificējot abas personas, policijas darbinieki noskaidroja, ka vīrietis iepriekš bija tiesāts par slepkavību, savukārt sieviete iepriekš vairākas reizes bijusi policijas redzeslokā par alkoholisko dzērienu lietošanu.

Policijā sākts kriminālprocess par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Vīrietim par pastrādāto noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums. Aizturētajam vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (49)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+