Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. aprīlis, 2015
Drukāt

Vīrietis dzērumā saindējas ar žurku indi

Foto-LETAFoto-LETA

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas teritorija.

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādam vīrietim, kurš, ilgstoši lietojot alkoholu, bija apēdis vairākus žurku indes gabalus, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Bukša informēja, ka 40 gadus vecs vīrietis Zemgalē pirms tam ilgstoši lietojis alkoholu. Vīrietis apēdis divus žurku indes gabaliņus. Mediķi cietušajam mājās veica kuņģa skalošanu, pēc tās vīrietis ir atteicies doties uz stacionāru.

Tāpat Zemgalē mediķu palīdzība bijusi nepieciešama 51 gadu vecam vīrietim, kuru kaimiņi atraduši alkohola reibumā guļot grāvī ar ūdeni. Vīrietim mediķi konstatējuši ķermeņa atdzišanu un hipoglikēmiju – cukura līmeņa pazemināšanos asinīs. Vīrietis smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Kurzemē 53 gadus vecs vīrietis ir strādājis ar leņķa slīpmašīnu un nopietni sagriezis roku. Vīrietis nogādāts slimnīcā Rīgā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1156 izsaukumiem, no kuriem 177 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+