Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. augusts, 2014
Drukāt

Vīrietis sabiedriskajā transportā apdedzina sēžamvietu (1)

LETALETA

Pirmdien Latgalē 72 gadus vecs vīrietis guvis ķīmiskus apdegumus gūžas rajonā, apsēžoties sabiedriskajā transportā, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Sanita Malēja.

Vīrietis mediķiem mācējis pastāstīt vien to, ka sēdeklis bijis slapjš. Nav zināms, kāda ķīmiska viela bijusi uz sēdekļa un kā tā tur nonākusi.

Ķermeņa apdegumus vakar guvusi arī 36 gadus veca sieviete Rīgas reģionā. Viņa aplējusies ar karstu eļļu, apdedzinot krūtis, kaklu, vēderu, rokas un kājas. Citviet reģionā 34 gadus veca sieviete apdedzinājusi vēderu un krūšu daļu, cepot gaļu, bet 22 gadus vecs vīrietis, darbojoties ap automašīnas radiatoru, apdedzinājis roku.

Palīdzība pagājušajā diennaktī sniegta arī trīs gadus vecam bērnam Zemgalē, kas saindējies ar ūdeni, kurā bijis ieliets atkaļķotājs.

Tāpat slimnīcā nogādāti divi augu maisījumu lietotāji – 14 gadus vecs rīdzinieks un 19 gadus vecs kurzemnieks.
Kopumā aizvadītajā diennaktī dienests devies 1212 izsaukumos, no kuriem 216 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. lopiņi darbojas, arvien grūtāk paliek izdzīvot starp tiem. Lai tikai šai ‘cūku’ kopānijā ievazā kādu bīstamu infekciju, cūkam nav jēgas slaucīt kājas dezinfekcijas līdzeklī, tas jāmazgā viss

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+