Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
21. decembris, 2012
Drukāt

Visumā pavadīs gadu


kosmoss4

ASV un Krievija sūtīs divus kosmonautus uz Starptautisko Kosmosa staciju (SKS), kur viņi pavadīs vienu gadu, kas ir ilgāk, nekā parasti kosmonauti uzturas Visumā, raksta avīze “The Guardian”.

 

Amerikānis Skots Kellijs un krievs Mihails Korņijenko uz SKS dosies 2015. gadā, un viņi tiks pārbaudīti, kādu iespaidu uz cilvēka veselību un psihi atstāj ilgstoša atrašanās Visumā. Kosmonautus pakļaus virknei eksperimentu, sākot ar mikrogravitācijas ietekmi uz viņu muskuļiem, spēku un kaulu izturību. Tāpat ciešai uzraudzībai tiks pakļauta viņu psihe. Ja Kellija un Korņijenko misija būs veiksmīga, iespējams, tiks dota zaļā gaisma kosmonautu sūtīšanai uz Marsu tā ilglaicīgai izpētei.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+