×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
3. aprīlis, 2012
Drukāt

Zaķis: Koalīcija ir stabila un par partneriem lielu bažu nav

zakis_dzintars

Koalīcija ir stabila un par tās tā dēvētajiem vājākajiem posmiem – “Olšteina sešinieku” un nacionālo apvienību “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) – lielu bažu nav, intervijā aģentūrai LETA atzina partijas “Vienotība” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dzintars Zaķis.

“Ar koalīcijas stabilitāti lielu problēmu nav. Lielākā daļa šķietamo problēmu, ko it kā varēja vērot, bija radītas no ārpuses,” norādīja Zaķis.

Kā piemēru šādai “problēmu radīšanai no ārpuses” “Vienotības” politiķis minēja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) publiski pausto piedāvājumu “Olšteina sešiniekam”. “Bija tāda laba provokācija, lai pārbaudītu, kas tur īsti iekšā notiek, cik tas ir stabils. Domāju, ka tas viss bija vairāk tādi mēģinājumi pārbaudīt, “kontrolšāvieni”, bet ne vairāk,” pauda Zaķis.

Viņš atzina, ka balsojumos “olšteinieši” esot uzticami. “Balso tā, kā mēs koalīcijā diskusijā vienojamies. Protams, viņiem ir atšķirīgs viedoklis daudzos jautājumos, bet ar to jau nākas rēķināties – partneriem mēdz būt dažādi viedokļi,” skaidroja “Vienotības” frakcijas vadītājs.

“Caurmērā strādājam normāli, cenšamies nekādus lielos un mazos brāļus nespēlēt, cenšamies vienlīdz godīgi attiekties pret visiem koalīcijā esošajiem partneriem un dažādi domājam par to, kā apmierināt viņu interesi par dažādu jautājumu risināšanu,” teica Zaķis.

Zaķis atzina, ka koalīcijā lielu problēmu neesot. “Protams, darba gaitā dažādas pretrunas rodas, reizēm arī kāds jautājums netiek atbalstīts, bet to nevajadzētu uzskatīt par nestabilitātes, vien kā konkrēto problēmu risināšanas kaut kādu aspektu,” norādīja politiķis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+