Sports
Motoru sports

Zaudētas pozīcijas Štrāsbesenbahā 1

Pasaules čempionāta astotajā posmā motokrosā ekipāžām Štrāsbesenbahā (Vācija) neviens no latviešiem netika uz goda pjedestāla.

Vienīgā Latvijas pilnā komanda Jānis Daiders un Kaspars Stpelis jau pēc kvalifikācijas braucieniem atzina, ka šajā trasē viņiem pietrūkst ātrums. Vienas nakts laikā neko izmainīt neizdevās un mūsu ekipāža cīņā par godalgoto trijnieku iesaistīties nespēja. Abus braucienus Daiders un Stupelis bija pirmā desmita beigās – devītie, astotie, divu braucienu summā arī astotie. Sezonas kopvērtējumā Daidera ekipāža ar 210 punktiem atkāpusies uz septīto pozīciju, par diviem punktiem priekšā palaižot holandiešus Koenu Hermanu un Keniju van Gālenu.

Līdz goda pjedestālam neizdevās aizkļūt arī čempionu titula pretendentiem francūzim Valentīnam Žirū un baušķeniekam Elvijam Muceniekam. Pirmajā braucienā viņi piekāpās tikai kopvērtējuma līderiem un abu braucienu uzvarētājiem Etjēnam Baksam un Nikolā Musē, taču otrajā braucienā palika septītie un kopvērtējumā Baksa ekipāža savu pārsvaru palielināja par 14 punktiem – attiecīgi 324 un 304 punkti. ‘

Abus braucienus desmitniekā pabeidza Marvins Vanlučene un Haralds Kurpnieks – astotie un sestie, posmā septītie, bet kopvērtējumā ar 227 punktiem viņiem ir piektā vieta.

Saistītie raksti
LA.lv