Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. maijs, 2016
Drukāt

Zem āmura – deputāta zeme (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Valdis Kalnozols

Neveiksmīgas traktora iegādes dēļ, kas liegusi saņemt paredzēto valsts atbalstu, deputātam Valdim Kaln­ozolam (ZZS) izveidojies parāds.

Šo saistību dēļ tagad izsludināta izsoles rīkošana parlamentārietim piederošam īpašumam, un nauda tiek atvilkta arī no viņa algas Saeimā. Deputāts norāda, ka parāds radies, jo uzņēmums, kas pārdeva traktoru, esot radījis maldinošu iespaidu par iespēju izpildīt uzņemtās saistības – piegādāt jaunu traktoru, kas atbilst Lauku atbalsta dienesta prasībām. Šo apstākļu dēļ neesot bijis iespējams saņemt gaidīto valsts atbalstu, kas palīdzētu atmaksāt kredītu. Izsole tiek rīkota Kalnozola nekustajam īpašumam “Vinķeles 1” Lizuma pagastā, Gulbenes novadā, kas sastāv no diviem zemesgabaliem ar kopējo platību 32,3 ha un apbūvēm. Izsoles sākumcena ir 16 900 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pēc šī jau cietums sen raud! Tās algas, ko viņš celtniekiem nav samaksājis! Un tāds zaglis vēl nekaunas līst deputātos!

  2. Kā atnāca, tā aizies!

  3. Dievs nav mazais bērns.

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+