Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
3. maijs, 2016
Drukāt

Zem āmura – deputāta zeme (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Valdis Kalnozols

Neveiksmīgas traktora iegādes dēļ, kas liegusi saņemt paredzēto valsts atbalstu, deputātam Valdim Kaln­ozolam (ZZS) izveidojies parāds.

Šo saistību dēļ tagad izsludināta izsoles rīkošana parlamentārietim piederošam īpašumam, un nauda tiek atvilkta arī no viņa algas Saeimā. Deputāts norāda, ka parāds radies, jo uzņēmums, kas pārdeva traktoru, esot radījis maldinošu iespaidu par iespēju izpildīt uzņemtās saistības – piegādāt jaunu traktoru, kas atbilst Lauku atbalsta dienesta prasībām. Šo apstākļu dēļ neesot bijis iespējams saņemt gaidīto valsts atbalstu, kas palīdzētu atmaksāt kredītu. Izsole tiek rīkota Kalnozola nekustajam īpašumam “Vinķeles 1” Lizuma pagastā, Gulbenes novadā, kas sastāv no diviem zemesgabaliem ar kopējo platību 32,3 ha un apbūvēm. Izsoles sākumcena ir 16 900 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pēc šī jau cietums sen raud! Tās algas, ko viņš celtniekiem nav samaksājis! Un tāds zaglis vēl nekaunas līst deputātos!

  2. Kā atnāca, tā aizies!

  3. Dievs nav mazais bērns.

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+