Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
3. maijs, 2016
Drukāt

Zem āmura – deputāta zeme (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Valdis Kalnozols

Neveiksmīgas traktora iegādes dēļ, kas liegusi saņemt paredzēto valsts atbalstu, deputātam Valdim Kaln­ozolam (ZZS) izveidojies parāds.

Šo saistību dēļ tagad izsludināta izsoles rīkošana parlamentārietim piederošam īpašumam, un nauda tiek atvilkta arī no viņa algas Saeimā. Deputāts norāda, ka parāds radies, jo uzņēmums, kas pārdeva traktoru, esot radījis maldinošu iespaidu par iespēju izpildīt uzņemtās saistības – piegādāt jaunu traktoru, kas atbilst Lauku atbalsta dienesta prasībām. Šo apstākļu dēļ neesot bijis iespējams saņemt gaidīto valsts atbalstu, kas palīdzētu atmaksāt kredītu. Izsole tiek rīkota Kalnozola nekustajam īpašumam “Vinķeles 1” Lizuma pagastā, Gulbenes novadā, kas sastāv no diviem zemesgabaliem ar kopējo platību 32,3 ha un apbūvēm. Izsoles sākumcena ir 16 900 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pēc šī jau cietums sen raud! Tās algas, ko viņš celtniekiem nav samaksājis! Un tāds zaglis vēl nekaunas līst deputātos!

  2. Kā atnāca, tā aizies!

  3. Dievs nav mazais bērns.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+